Spin Samurai Преглед 2024 - Deposits

Spin SamuraiResponsible Gambling
CASINORANK
8.19/10
БонусБонус $2.000 + 100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Spin Samurai е казино со вистински пари, така што играчите треба да депонираат пари на нивните сметки за да влезат во играта.

Казиното им овозможува на играчите да депонираат пари користејќи широк спектар на начини на плаќање преку Интернет, вклучувајќи Paysafecard, Neteller, Instadebit, Zimpler, iDebit, Неосурф , исплати со виртуелна картичка, онлајн банкарски трансфер, Skrill, Trustly, банкарски трансфер, SOFORT Banking и iDEA.

За да направите депозит, прво треба да креирате сметка, откако ќе го направите тоа, најавете се на вашата сметка и одете во благајната.

Изберете го делот за депозити и пронајдете го најдобриот начин на плаќање за вас. Внесете го износот што сакате да го депонирате и потврдете го трансферот. Средствата треба да бидат на вашата сметка речиси веднаш.

Прифатени плаќања

Прифатени плаќања

Постојат различни начини на плаќање достапни во Spin Samurai, но имајте на ум дека тие може да варираат во зависност од вашата локација.

 • Wirecard е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ за депонирање е ограничен на 4000 УСД.

 • Ecopayz е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ за депонирање е ограничен на 4000 УСД.

 • Неосурф е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ за депонирање е ограничен на 4000 УСД.

 • Paysafecard е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ за депонирање е ограничен на 4000 УСД.

 • Биткоин е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 0,00006BTC.

 • Етереум е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 0,005 ETH.

 • Биткоин Кеш е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 0,001 BCH.

 • Лајткоин е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 0,01 LTC.

 • Dogecoin е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 1 КУЧЕ.

 • Тетер е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 0,01 USDT.

Натпревар за депозит

Кога ќе се регистрирате за сметка во Spin Samurai, можете да го искористите бонус за добредојде што драстично ќе го подобри вашето салдо и ќе ви овозможи да испробате уште неколку игри.

Може да изберете од 3 совпаѓања со депозити, а тие ќе се одредат според износот што сте го додале на вашата сметка. Уште повеќе, ќе добиете и неколку бесплатни вртења.

Депозит без банка

Депозит без банка

Постојат неколку припејд картички достапни за користење во Spin Samurai и тие ги вклучуваат следните:

 • Неосурф е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 4000 УСД.

 • Paysafecard е начин на плаќање што нуди инстант трансфер и не вклучува никакви надоместоци. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 4000 УСД.

Валута

Валута

Во Spin Samurai можете да изберете една од следните валути за да користите EUR, USD, CAD, NZD, AUD, NOK, ZAR, JPY, PLN, BTC, BCH, ETH и LTC.