Spin Samurai Преглед 2024 - Promotions & Offers

Spin SamuraiResponsible Gambling
CASINORANK
8.19/10
БонусБонус $2.000 + 100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Кога ќе ја креирате вашата сметка во Spin Samurai и ќе го направите вашиот прв депозит, ќе бидете наградени со многу дарежлив бонус за добредојде.

Можете да играте игри од некои од најпознатите провајдери на софтвер, вклучувајќи ги Habanero, iSoftBet и Yggdrasil, користејќи ги вашите бонус средства.

Бонусот за пријавување во Spin Samurai драстично ќе ја подобри вашата рамнотежа. Ќе добиете бонус за депозит од 125% до 200 УСД.

Сè што треба да направите за да го добиете овој бонус е да креирате сметка во казиното и да го направите вашиот прв депозит. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за оваа понуда е 50 УСД.

Треба да го обложите бонусот за добредојде 45 пати во рок од 14 дена, во спротивно, ќе истече.

Пријавете се / Понуда на нов клиент

Пријавете се / Понуда на нов клиент

Новите играчи можат да изберат од 3 одлични пакети за добредојде во казино. Ако сакате целосно да ги искористите предностите, ви предлагаме да го побарате пакетот за добредојде со висок ролери што се пренесува преку вашите први три депозити.

Два други бонуси се подеднакво возбудливи. Еден од нив ќе донесе бонус средства на вашата сметка и бесплатни вртења за играње, а другиот исто така ќе донесе бонус средства, но овој пат со можност да побарате враќање на готовина ако изгубите.

На Спин Самурај не се забораваат ниту лојалните играчи. Тие можат да заработат комп-поени секогаш кога прават облози со вистински пари. Т

тој ќе ви помогне да го надградите вашиот VIP статус на 10 нивоа на тема Самурај и секој пат кога ќе отклучите ново ниво ќе добивате бонус и повеќе бесплатни вртења.