Spinamba Преглед 2024 - Affiliate Program

SpinambaResponsible Gambling
CASINORANK
7.73/10
БонусБонус $3.000 + 100 бесплатни вртења
Достапна е 24/7 поддршка
Различни големи игри
Достапни виртуелни спортови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Достапна е 24/7 поддршка
Различни големи игри
Достапни виртуелни спортови
Spinamba is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Ако сакате да се придружите на SpinambaПридружната програма на Казино ќе треба да го пополните формуларот за регистрација и да чекате за одобрување. Добрата вест е што казиното им дава шанса на секој што сака да го промовира својот производ, така што шансите вашата апликација да биде прифатена се големи.

Достапни се 3 планови за провизија во казиното Spinamba, дел од приходите, CPA и хибриден договор.

Најчестиот план е планот за споделување на приходите и добра идеја е да започнете од тука. Подоцна, кога ќе ги научите јажињата, можете да разговарате со вашиот партнер менаџер за да го промените вашиот план.

Што е придружна програма Spinamba Casino?

Што е придружна програма Spinamba Casino?

Филијалата на Spinamba Casino се нарекува Jim Partners и ги вклучува следните брендови:

  • Slottyway
  • Среќна птица казино
  • Во ред казино
  • Slottica казино
  • СуперКат