Unique Casino Преглед 2024 - Promotions & Offers

Unique CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.2/10
БонусБонус $2.000 + 100 бесплатни вртења
Повеќејазично казино
Добра услуга за клиенти
Пријателски на мобилен телефон
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повеќејазично казино
Добра услуга за клиенти
Пријателски на мобилен телефон
Unique Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Ве чекаат многу различни промоции и понуди откако ќе се приклучите на семејството на Unique Casino. Добрата вест овде е дека нема да ви требаат никакви промотивни кодови за да активирате понуда. Единственото нешто што ќе треба да направите е да направите квалификуван депозит.

Првиот депозит во Unique Casino е нешто што секој ќе го цени. Казиното ќе го удвои вашиот депозит до $200, а со вашиот депозит и бонус, ќе играте подолго и ќе пробате повеќе игри од вообичаеното. Како дел од понудата за добредојде, ќе добиете и 20 бесплатни вртења.

Откако ќе завршите со играње на бонусот за добредојде, има и други промоции достапни за вас, а тие ги вклучуваат следните:

  • Неделен бонус на тркалото - еднаш неделно ќе имате можност да го вртите тркалото и ќе дознаете каков случаен бонус ќе добиете на следниот депозит.
  • Поврат на готовина до 100 УСД - еднаш дневно, имате право да аплицирате за бесплатен бонус за враќање на готовина. Износот ќе се одреди врз основа на вашиот ВИП статус.
  • Бонус на секој депозит – ако ја користите кутијата „Брз депозит“ кога вложувате депозит, ќе добиете бонус за секој влог.
Одредби и услови за бонус

Одредби и услови за бонус

Можете да се регистрирате само за една сметка во казиното, а Unique Casino го задржува правото да ги избрише сите дупликат сметки.

Може да барате само еден бонус за добредојде по сметка.

Некои бонуси нема автоматски да се додадат на вашата сметка и треба да се побараат.

Бонусите може да се повлечат откако ќе ги исполните условите за обложување. Секој бонус ќе има различни барања за бонус, затоа ви предлагаме да ги проверите условите на бонусот пред да го прифатите.

Игрите на маса, видео покер игрите и Keno нема да придонесат за чистење на бонусот, затоа ви предлагаме да ги избегнувате овие игри додека играте со бонус средства.

Минималниот износ што треба да го депонирате кога сакате да побарате бонус за добредојде е само 15 долари.