Voodoo Dreams Преглед 2024 - Deposits

Voodoo DreamsResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 200 бесплатни вртења
Одлична тема
Pay N Play казино
Мешавина на класични и нови игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Одлична тема
Pay N Play казино
Мешавина на класични и нови игри
Voodoo Dreams is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Депонирањето на VoodooDreams е многу едноставно и лесно. Ова е една од многуте причини зошто играчите го избираат токму ова казино. Можете да направите депозит користејќи е-паричници како што се Neteller и Skrill. Други методи за депонирање како iDEAL, Zimpler, Visa, MasterCard и EnterCash, само за да именуваме некои.

Казиното VoodooDreams знае дека играчите сакаат да го поминуваат своето време играјќи една од многуте игри што ги нуди казиното, а не на технички работи. Од таа причина, тие ја поедноставија процедурата за уплата што може да се направи во само неколку лесни чекори. За да го направите тоа, можете да користите еден од многуте достапни методи за депонирање, како што се Citadel, EPS, Entercash, Euteller, Giropay, Instadebit

MasterCard, Neteller, Paysafecard, SOFORT, Skrill, Trustly, Visa, Zimpler и iDebit.

Натпревар за депозит

Натпревар за депозит

Казиното VoodooDreams е многу дарежливо кон нивните нови играчи и тие нудат колосален бонус за добредојде за секој што ќе депонира на нивната нова сметка. Вака функционира бонусот:

· Првиот пат кога ќе направите депозит, казиното ќе го удвои износот. Ќе добиете 100% бонус за депозит за совпаѓање до 100 долари. Ќе добиете и 200 бесплатни вртења по првиот депозит. Бесплатните вртења ќе се додадат на вашата сметка во текот на следните 10 дена, по 20 бесплатни вртења секој ден.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 200 долари.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 300 УСД.

Ограничување на депозит

Ограничување на депозит

Казиното VoodooDreams има минимален лимит за депозит кој е 20 долари за сите начини на депозит. Кога станува збор за максималниот лимит за депозит, тој може да се движи помеѓу 250 и 1.000.000 УСД, во зависност од начинот на плаќање што го користите.

Валута

Валута

Различни валути се достапни во казиното VoodooDreams, вклучувајќи австралиски долар (AUD), канадски долар (CAD), данска круна (DKK), евро (EUR), голема британска фунта (GBP), норвешка крона (NOK), новозеландски долар (NZD) , шведски круни (SEK) и американски долар (USD).