Вести

October 3, 2023

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Лансиран во 2017 година, 1xSlots е онлајн казино лиценцирано од Курасао, управувано од Orakum NV. Оваа веб-локација е позната по одличниот опсег на бонуси и промоции, вклучувајќи го и бонусот Cash Rain Happy Hours секој четврток. Значи, што мора да направат играчите за да ја побараат оваа понуда? Прочитајте за да го откриете секој мал детал за овој возбудлив неделен бонус.

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours

Што е промоција на Cash Rain Happy Hours?

Четврток може да биде тежок за повеќето коцкари поради долгиот работен ден, а 1xSlots го знае тоа. Поради оваа причина, казиното одржува заслужена промоција на Happy Hour за да ве насмее секоја недела. Играчите можат да ги бараат промоциите на Cash Rain Happy Hours секој четврток помеѓу 16:00 и 20:00 UTC.

Тврдејќи го ова неделен бонус е релативно брзо и лесно. Еве ги чекорите:

 • Најавете се на вашата сметка на 1xSlots.
 • Отворете ја благајната во казиното и одберете ја вашата претпочитана опција за плаќање.
 • Депонирајте најмалку 10 € без посебен промотивен код.
 • Побарајте го вашиот 100% бонус за депозит.

Имајте предвид дека максималниот бонус што играчите можат да го добијат од оваа неделна промоција е 100 евра. Значи, ако депонирате нешто над 100 евра, онлајн казиното ќе ве награди со 100 евра.

Услови за добивање на неделен бонус

На регулирано онлајн казино јасно кажува што играчите мора да направат за да ја побараат оваа промоција. Онлајн играчи со проверени сметки се квалификуваат за наградата. Играчите мора да ги пополнат своите профили со информации како полно име, е-пошта, земја, телефонски број и град.

Исто така, играчите мора да го исполнат условот за превртување 25 пати во рок од 3 дена од активирањето на бонус за повторно вчитување. На пример, ако казиното ве награди со понуда од 100 евра Cash Rain Happy Hours, мора да обложите 2.500 евра пред да го повлечете бонусот и сите добивки од бонус.

Во меѓу време, 1x слотови ги одредува онлајн слотови за обложување на овој бонус. Тие вклучуваат:

 • Златни прстени
 • Заклучување и клуч
 • Fishin' For Wins
 • Спинер Победник
 • Чекори на Клеопатра
 • Богатство
 • Партија со тиква
 • Сокено овошје
 • Спин на магацинот победи
 • Кралевите свод

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести