Вести

October 10, 2023

Закопчајте и побарајте ја промоцијата за повторно вчитување на дневниот трет депозит во Joo Casino

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Joo Casino е лиценцирана локација за казино од Курасао, во сопственост и управувана од Dama NV. Во ова казино, ќе ве пречека дарежлив бонус од 150% до 1.000 долари плус 100 бесплатни вртења. Како тоа да не е доволно, овој оператор ги поканува играчите да вложуваат депозит секој ден за да ја побараат понудата за обновување на дневниот трет депозит. Значи, за што е овој бонус и како можете да го побарате? Продолжете да лизгате!

Закопчајте и побарајте ја промоцијата за повторно вчитување на дневниот трет депозит во Joo Casino

Кој е бонус за повторно вчитување на дневен трет депозит?

Откако ќе го искористите бонусот за добредојде, ова казино ве советува да депонирате средства секојдневно за да барате бонус за повторно вчитување од 50%, достигнувајќи 500 долари. Сепак, оваа промоција се однесува само на вашиот трет депозит. На пример, ако вашиот трет депозит во текот на денот е 100 УСД, ќе добиете половина од тој износ како бонус што не може да се повлече. 

Запомнете дека оваа понуда е достапна еднаш дневно за гејмерите кои го исцрпиле бонусот за добредојде. Исто така, минималниот квалификуван депозит за оваа промоција е 20 УСД, кој мора да се направи со користење на кодот JOO50. 

Бонус Услови и правила

Пред да побарате каков било бонус онлајн, од витално значење е да ги прочитате T&C за да знаете во што се впуштате. Ова онлајн казино вели дека сите бонуси мора да се обложуваат 50 пати пред да се исплатат сите добивки. Значи, ако вашата награда е 100 долари, мора да обложите 5.000 долари пред да ги повлечете добивките акумулирани од бонус игра. Стапката од 30x или 40x би била попријатна стапка. 

Во меѓу време, Joo казино вели максималниот облог додека се обложува бонус за повторно вчитување е 5 долари. Исто така, секоја игра доаѓа со свој процент на обложување, како што е прикажано подолу:

  • слотови - 100%
  • Видео покер - 5%
  • Игри на маса - 5%
  • Игри во живо - 5%

На пример, можете да поставите облог од 5 долари на вашиот омилен слот користејќи го ова дневен бонус за повторно вчитување. Во тој случај, 100% од вашиот облог ќе придонесе за исполнување на стапката на обложување. За другите игри, тоа значи 5% од облогот. Значи, играј онлајн слотови користејќи го овој бонус за депозит за да ја исполните стапката што е можно поскоро.

About the author
Priya Patel
Priya Patel

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Priya Patel

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести