Вести

August 8, 2023

Започнете ја неделата со голема насмевка на портата 777 со промото на неделата на Фундеј

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

Понеделник можеби не е совршен ден во неделата за коцкање откако ќе го искористите поголемиот дел од вашата банкарска сметка во казиното во текот на викендот. Но, Gate 777 нема такво нешто како досаден понеделник. Ова најдобро оценето онлајн казино ги наградува гејмерите со 25% бонус во неделата Фундеј за да ја започнат неделата со висока нота.

Започнете ја неделата со голема насмевка на портата 777 со промото на неделата на Фундеј

Но, пред да брзате да го барате овој неделен бонус, прочитајте го овој водич до крај. Ќе откриете за што се работи за промоцијата, како да ја побарате и условите и условите прикачени на бонусот.

Како да побарате 25% неделна промоција на Funday на Gate 777?

25% Sunday Funday е бонус за повторно вчитување што го регулирано онлајн казино користи за да ги поттикне обложувачите да депонираат средства и да ги играат достапните игри. За да го добиете овој бонус, мора да депонирате најмалку 50 долари помеѓу понеделник 00:01 и сабота 23:59 GMT. Понудата е 25% бонус за повторно вчитување до $100 на вашиот прв депозит во недела помеѓу 00:01 и 23:59 GMT.

На пример, можете да депонирате 60 долари во понеделник, со што автоматски ќе се квалификувате за промоцијата. После тоа, продолжувате да депонирате 50 долари во недела во референтниот период. Во тој случај, казиното ќе ве награди со бонус што не може да се повлече од 12,50 долари (25% x 50 долари).

Бонус Услови и правила

CasinoRank често сака бонус T&C за да избегне да препорача бонуси за казино со нереални услови. Со бонусот за повторно вчитување од 25% Sunday Funday во Порта 777, ќе добиете до 30 дена за да го искористите бонусот и да ги исполните сите барања. Искрено, тоа е повеќе од доволно време!

Друг пријателски услов за ова неделен бонус е условот за обложување 35x на износот на депозитот и парите од бонусот. На пример, ако депонирате 50 долари за да добиете дополнителни 12,50 долари, мора да обложите 2.187,5 долари (62,5 долари x 35) пред да ги повлечете парите од бонусот и сите добивки.

Дополнителните услови за бонусот за депозит го вклучуваат следново:

  • Максималниот облог за бонус е 5 долари.
  • Онлајн слотови придонесе 100%.
  • Играчите можат да ја бараат наградата еднаш неделно.

Сумирајќи, ова е убав неделен бонус што треба да ги разубави вашите понеделници на Gate 777. Сепак, ќе беше подобро ако казиното не инсистираше на првичен депозит од 50 долари од понеделник до сабота. Освен тоа, одете по тоа!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
ThunderPick
Бонус $2.000

Најнови вести

Јаболкото на раздорот: Проверките за достапност во Обединетото Кралство го промешуваат тенџерето во секторот за коцкање
2024-05-03

Јаболкото на раздорот: Проверките за достапност во Обединетото Кралство го промешуваат тенџерето во секторот за коцкање

Вести