Вести

September 11, 2019

Зделка за казино во живо помеѓу Evolution и Greentube

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Една од највозбудливите активности за да станете дел од акцијата за онлајн казино е казиното во живо. Стана толку популарно што поголемиот дел од онлајн казина сакаат да можат да им го понудат ова на своите играчи. Гринтуб не е исклучок од ова.

Зделка за казино во живо помеѓу Evolution и Greentube

Гринтуб Алдерни е возбуден поради овој концепт и направи одличен избор да ја искористи Evolution како свој партнер. Гринтуб е дел од групата Новоматик. Greentube како давател на онлајн услуги за коцкарски активности има мандат да обезбедува платформи за игри кои се безбедни и безбедни. Ова им помогна да ја зголемат популарноста.

Договорот

Договорот направен за Live Casino помеѓу Evolution и Greentube ќе го зголеми уживањето што играчите на Greentube моментално го доживуваат. Нивните клиенти доаѓаат од голем број региони и новата акција на Live Casino ќе им биде достапна на повеќето од нив, вклучувајќи ги Италија, Шпанија и Обединетото Кралство.

Договорот создава совршена деловна можност и за Evolution и за Greentube. И двете имаат намера да ги понудат најдобрите казино производи на оние кои уживаат во оваа форма на онлајн коцкање. CCO за Evolution Gaming Group AB, кој е Себастијан Јоханисон, рече дека со задоволство го објавија овој договор што е склучен со Greentube.

Стратегијата и лансирањето

Дури минатата година Гринтуб го лансираше Spirits of the Valkyrie. Ова е возбудлив видео слот HTML5 кој има нордиска тема. Графиката се врти околу пустошите на северниот дел на Скандинавија. Тоа е слот игра која треба да се покаже како многу успешна.

Сега, со додавањето на акцијата во казино во живо што се напојува со Evolution, ентузијастите на слотовите ќе имаат некои дополнителни избори на возбуда на високо ниво во кои ќе уживаат кога ќе бидат подготвени за промена од нивната игра со слот. Бидејќи Evolution има толку високи стандарди со овој тип на игра, клиентите на Greentube го добиваат најдоброто.

Еволуција

Еволуцијата континуирано расте и воведува нова и возбудлива игра на пазарот на онлајн казино. Главен пример за ова е нивното лансирање на верзијата во прво лице на двете нивни возбудливи игри, кои се Dream Catcher и Lightning Roulette. Новите додатоци како овие секогаш се добро прифатени.

Новите додатоци само продолжуваат да доаѓаат. Друго неодамнешно лансирање беше Side Bet City. За оние кои уживаат во покер, ова е искуство во кое ќе сакаат да уживаат секогаш кога времето дозволува. Тоа е тема базирана на покер соба од 1980-тите и е една од ваков вид.

Договорот за казино во живо Greentube со Evolution е возбудлив

Еволуцијата ќе ја поттикне акцијата во живо во казино во Гринтуб, што е возбудливо за двајцата, но уште повозбудливо за играчите на Гринтуб

About the author
Priya Patel
Priya Patel

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Priya Patel

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести