Вести

July 18, 2023

Освојувајте бесплатни наградни поени на BlueFox казиното секоја среда

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

BlueFox Casino е онлајн казино легално од 2017 година во Малта и Обединетото Кралство. Казиното може да се пофали со едноставен и чист дизајн на веб-локација со добар избор на игри од водечки развивачи на софтвер. Но, ова 2-минутно читање ќе се фокусира на бонуси и промоции на казиното страница, првенствено тркалото за награди во среда. Ќе дознаете за што станува збор за оваа промоција и условите кои се приложени кон неа. Дали вреди да се тврди? Пронајди!

Освојувајте бесплатни наградни поени на BlueFox казиното секоја среда

Која е промоцијата на тркалото за награди во среда на BlueFox казиното?

Ако сте искусен играч на регулирани онлајн казино сајтови, не ви треба многу вовед во неделните бонуси. За оние кои не знаат, ова се награди кои им се даваат на играчите еднаш неделно. Тие можат да дојдат како а бонус за слободен спин, бонус за натпревар, враќање на готовина и повеќе.

Но Казино BlueFox добива малку поинаква димензија. Казиното ви овозможува да го вртите тркалото за награди секоја среда и да освојувате поени за награди. Потоа, играчите можат да се упатат во Продавницата за награди и да ги откупат поените како бонуси, бесплатни вртења итн.

Бонус Услови и правила

Ова неделен бонус има повеќе одредби и услови кои играчите мора да ги прочитаат и разберат пред да го поднесат. Прво, тоа е а бонус за депозит, што значи дека играчите мора да депонираат средства користејќи го опции за плаќање да се квалификува за спин. За среќа, казиното не го специфицира минималниот квалификуван депозит за оваа промоција.

Друг услов што вреди да се забележи е периодот на важност. Бонусот е отворен за барање од среда од 00:00 до 23:59 GMT. Затоа, погрижете се да депонирате средства во ова времетраење за да добиете вртење на тркалото за награди.

Други услови за овој бонус вклучуваат:

  • Играчите мора да го користат бонус кодот MIDWHEEL кога прават депозит.
  • Ќе добиете едно вртење на тркалото за награди за да ги освоите поените.
  • Бонусот може да се откупи само еднаш неделно.
  • Со поднесување барање за повлекување се поништуваат сите бонуси што чекаат.
  • Играчите мора да го исполнат условот за обложување 50 пати пред да ги повлечат добивките од парите од бонус.

Ова е одлична промоција за осветлување на вашите среди во казиното BlueFox. Направете депозит и завртете го тркалото за да ги соберете вашите поени за награди. Тоа е еден од најдобрите начини да ја наградите лојалноста ако прашате CasinoRank!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Навигација низ напливот на онлајн казина: Водич за безбедно и пријатно играње
2024-04-18

Навигација низ напливот на онлајн казина: Водич за безбедно и пријатно играње

Вести