Вести

May 23, 2023

Побарајте бонус за повторно вчитување до $250 во Националното казино овој петок

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

Националното казино е едно од водечките места за казино во Европа. Ова казино е познато по илјадниците висококвалитетни игри и бескрајната понуда на програми за лојалност. Значи, CasinoRank внимателно го следи казиното за да најде што можете да барате овој викенд. Националното казино нуди бонус за повторно вчитување во петок кој може да достигне 250 долари. Овој пост го разгледува секој аспект од оваа награда, вклучувајќи го минималниот депозит, барањата за обложување, квалификациските игри и многу повеќе. 

Побарајте бонус за повторно вчитување до $250 во Националното казино овој петок

Кој е бонусот за повторно вчитување во петок од 250 долари на Националното казино?

За јасно да дефинирате како функционира овој бонус, прво мора да знаете за бонус за повторно вчитување на казино. Накратко, бонусот за повторно вчитување е награда за казино за правење депозит со вистински пари. Но, не мешајте го овој бонус за депозит со бонус за натпревар. Со оглед на тоа што бонус за депозит за натпревар се однесува на вашиот прв депозит на регулирано онлајн казино, бонус за повторно вчитување е на следните депозити. Во овој случај, казиното ќе ги награди вашите депозити во петок. 

Имајќи го кажано тоа, Национално казино ги наградува вашите петочни депозити со бонус од 50% до 250 долари. Ова значи дека ќе добиете половина од вашиот депозит во бонус што не може да се повлече. Значи, под претпоставка дека ќе депонирате 100 долари во петок, казиното ќе ве награди со бонус од 50 долари. Запомнете дека минималниот депозит за да ја добиете оваа награда е 20 УСД преку достапни опции за плаќање

Тоа не е се. Веб-страницата за коцкање додава 100 бесплатни вртења на популарната Книга на мачки од BGaming на оваа промоција. Ќе добиете 50 бесплатни вртења веднаш по депозитот, а салдото ќе се кредитира во рок од 24 часа. 

Барањата за обложување и други услови

Условот за обложување е во основа колку пати гејмерите мора да играат со износ еднаков на бонусот пред да ги уплатат добивките. Ова значи дека барањата за обложување може да одредат колку брзо ќе ги повлечете добивките од бонусот. Затоа, избегнување бонуси за онлајн казино со високи барања за обложување е од витално значење. 

Со бонусот за повторно вчитување на National's Friday, играчите мора да играат 40 пати користејќи ги парите од бонусот пред да ги уплатат добивките. Значи, ако казиното ве награди со 50 долари, мора да обложите 2.000 долари пред да искеширате нешто. Покрај тоа, мора да обложувате и добивки од бонус за бесплатни вртења 40 пати пред уплата. 

Подолу се дадени други услови за бонус:

  • Депозитот мора да се направи во петок од 00:00 UTC до 23:59 UTC.
  • Квалификуваниот депозит мора да биде еднократна исплата.
  • Бонусот е достапен еднаш неделно во петок.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
ThunderPick
Бонус $2.000

Најнови вести

Џуџе и змејови: воодушевувачка авантура чека со прагматична игра
2024-05-19

Џуџе и змејови: воодушевувачка авантура чека со прагматична игра

Вести