Вести

October 9, 2023

Релаксирајте ги знаците за играње договори со Stakelogic за да ја користите функцијата Super Wheel

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

Relax Gaming, познат агрегатор на содржина iGaming, ја зајакна својата соработка со Stakelogic, студио за игри со седиште во Малта. Во најновиот договор, Relax Gaming ќе добие ексклузивни права на најновата иновација на казино во живо на Stakelogic, Super Wheel.

Релаксирајте ги знаците за играње договори со Stakelogic за да ја користите функцијата Super Wheel

Оваа возбудлива нова функција им носи на играчите фантастично искуство во казино во живо каде што можат да уживаат во дополнителни можности за награди. Relax Gaming ќе го вклучи револуционерното бонус тркало во својот избор на онлајн слотови со врвни перформанси.

Според Relax Gaming, функцијата Super Wheel, која ќе биде вклучена во неколку игри, се обидува да испорача ново искуство со степени на неизвесност со додавање на допир на казино во живо што недостасуваше во индустријата.

По активирањето на оваа бонус функција, играчите ќе одат во казино студио во живо, каде што ги пречекува тркало за пари од 54 сегменти. Потоа, шармантен водител ќе го заврти тркалото за да им даде на играчите шанса да освојат една од неколкуте однапред одредени награди.

Покрај тоа, Super Wheel нуди три возбудливи бонус игри сместени во посебно студио. Некои од игрите во оваа категорија вклучуваат:

  • Вегас капки
  • Вегас дијаманти
  • Вегас Hold 'n' Spin

Супер тркало е релативно нова бонус функција во iGaming секторот објавена од Stakelogic кон крајот на минатиот месец. За време на претставувањето, компанијата рече дека ќе добие предвремено објавување на Unibet, еден од водечките онлајн казина во Европа.

Покрај зајакнувањето на работниот однос на Relax Gaming со Стакелошки, оваа објава ќе ја позиционира компанијата како водечки снабдувач на онлајн слотови ширум светот. Минатиот месец компанијата го објави последното издание на Money Train, нејзината трендовска серија на слотови.

Шели Хана, CPO во Опуштете се играње, коментираше:

„Relax Gaming ужива многу години во успех работејќи заедно со талентираниот тим во Stakelogic, а објавувањето на Super Wheel™ е само најновото возбудливо поглавје во ова партнерство. Ние сме целосно уверени дека играчите ќе уживаат во оваа возбудлива нова еволуција на казино во живо гејмификација“

Извршниот директор на Stakelogic, Стефан ван ден Отелаар, додаде:

„Бонус играта Super Wheel е пример за Stakelogic што ги менува основите на онлајн игрите. Со спојување на традиционалните слотови со технологијата за казино во живо се создава целосно ново искуство на играчите. Возбудени сме што Relax Gaming одлучи да биде партнер со Stakelogic и ќе имплементирајте го Super Wheel за да ги направите неговите слот игри уште поуспешни“

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Џуџе и змејови: воодушевувачка авантура чека со прагматична игра
2024-05-19

Џуџе и змејови: воодушевувачка авантура чека со прагматична игра

Вести