Вести

November 1, 2023

Aviatrix: Свежа и возбудлива игра со несреќи со авиони NFT

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

Aviatrix е нова игра во нишата за несреќни игри што им овозможува на играчите свежо и возбудливо искуство со игри. Една од уникатните карактеристики на Aviatrix е вклучувањето на авиони NFT, додавајќи ново ниво на прилагодување и сопственост на играта.

Aviatrix: Свежа и возбудлива игра со несреќи со авиони NFT

Како функционира Aviatrix

Логиката зад Aviatrix е едноставна, но привлечна, што придонесе за неговата популарност во светот на игрите. Колку подолго вашиот авион останува во воздух, толку повеќе ќе победите. Еве ги четирите чекори кои објаснуваат како функционира онлајн играта Aviatrix:

 1. Ставете го вашиот облог за време на периодот на обложување.
 2. По истекот на периодот за обложување, летот автоматски ќе полета.
 3. Авионот ќе се искачи и ќе добие височина, при што множителот ќе се зголемува додека оди повисоко.
 4. За да победат, играчите мора да ги соберат своите облози пред да падне авионот.

Бонусите на Aviatrix

Во играта за несреќа на Aviatrix, играчите можат да уживаат во бонус за добредојде. За првите четири депозити што ќе ги направат, играчите ќе добијат бонус за добредојде. Побарувањето на бонусот е едноставно и може да се направи со следење на овие чекори:

 1. Регистрирајте сметка.
 2. Направете депозит.
 3. Прими ја наградата.

Како да креирате сметка на Aviatrix

Креирањето лична сметка е од суштинско значење за играчите кои сакаат да ставаат вистински облози и целосно да го искусат Aviatrix. Следете ги овие чекор-по-чекор инструкции за да отворите сметка:

 1. Посетете ја официјалната веб-страница и кликнете на копчето за регистрација.
 2. Изберете помеѓу стандардни или брзи опции за регистрација користејќи социјални мрежи или сметки на Google.
 3. Пополнете ги бараните информации во прикажаната форма и креирајте лозинка.

Како да направите депозит и да започнете да играте Aviatrix

По креирањето на сметка, играчите треба да депонираат средства на нивната сметка на Aviatrix за да ја играат вистинската игра. Процесот на депонирање и повлекување пари е брз и удобен. Еве ги чекорите за депонирање пари на сметка на Aviatrix:

 1. Изберете ја претпочитаната банкарска опција.
 2. Внесете го саканиот износ на депозит.
 3. Наведете ги сите дополнителни детали побарани за плаќање.

Игра Aviatrix: Демо верзија

За играчите кои не се подготвени да ги ризикуваат своите пари на вистинската игра или почетниците кои сакаат да се запознаат со интерфејсот на играта, Aviatrix нуди демо верзија. Играта на демо верзијата е идентична со верзијата со вистински пари, но на играчите им се даваат 3000 демо монети за играње.

Игра Aviatrix: вистинска верзија и каде да се игра

За да ја играат вистинската верзија на Aviatrix, играчите мора да имаат финансирана лична сметка. Изборот на сигурна платформа е од клучно значење за беспрекорно искуство со игри. Еве неколку платформи каде што можете да ја играте вистинската верзија на Aviatrix:

 • 1win: доверлива платформа лиценцирана од Курасао. Работи од 2016 година и нуди дарежлив бонус за добредојде.
 • Мостбет: Уште една доверлива платформа лиценцирана од Курасао. Мостбет работи од 2009 година и обезбедува дополнителни средства дури и за мали надополнувања.
 • Pin Up: веродостојно онлајн казино кое им овозможува на играчите да победат големи со мал капитал. Минималниот депозит на Pin Up е 5 долари, што го прави погоден за играчи со тесни буџети.

Заклучок

Играњето на демо верзијата на Aviatrix е одличен начин да се запознаете со интерфејсот на играта и да ја разберете нејзината гејмерска логика. Дополнително, проучувањето на историјата на претходните игри може да им помогне на играчите да направат точни предвидувања и да ги зголемат нивните шанси за победа.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Yaspa обезбедува грант од Владата на ОК за побезбедна платформа за вештачка интелигенција за коцкање
2024-04-06

Yaspa обезбедува грант од Владата на ОК за побезбедна платформа за вештачка интелигенција за коцкање

Вести