Вести

August 17, 2023

Wazdan го лансира шестото издание на серијата во тренд 9 монети

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

Wazdan го објави шестиот дел од својата позната серија 9 монети, 16 монети. Компанијата вели дека оваа игра е надградена со посложен математички модел, зголемувајќи го бројот на ролни од девет на шеснаесет. За возврат, ова создава поизвонредно и попривлечно искуство за играње.

Wazdan го лансира шестото издание на серијата во тренд 9 монети

Слот за 16 монети ја поставува основата за мошне очекуваното враќање на омилениот од фановите, бонус кругот „Држете го Џекпот“. Оваа функција им овозможува на играчите на најдобрите онлајн казина да освои еден од четирите џекпот. Големиот џекпот на играта носи исклучителен потенцијал за победа до 1.000 пати почетен облог на играчот.

Друга иновативна карактеристика на овој слот е популарниот механичар Cash Infinity. Оваа функција е позната по зголемувањето на вклученоста на корисниците, стапките на задржување на играчите и целокупното искуство со играње со зголемување на шансите за собирање бонус добивка.

Во меѓувреме, Wazdan го вклучи системот на ниво на шанса во ова казино игра. Тоа им овозможува на гејмерите да ги зголемат своите облози и брзо да напредуваат до посакуваната рунда „Држете го Џекпот“. Сепак, поради регулаторните ограничувања, оваа иновативна карактеристика можеби не е дел од брендираниот наслов во некои јурисдикции како Обединето Кралство.

16 монети е уште еден доказ за посветеноста на Ваздан да им обезбеди прилагодено искуство на играчите преку испробаните и докажани решенија. Кон крајот на јули, компанијата најави патување во густата џунгла за да лови огромни џекпот награди во Mighty Wild: Пантер. Во јуни, објави Ваздан 9 монети: Голема платина едиција, зголемувајќи го Големиот Џекпот од 500x на 2.500x уделот на играчот.

Коментирајќи ја играта, Анджеј Хила, главен комерцијален директор во Ваздан, изјави:

„Се гордееме со одржливата извонредност на нашата серија 9 монети и ова претстојно издание е подготвено да постави нови стандарди. Дополнителен слој на возбуда. Одликувајќи се со изобилство на занитувачки патеки до главната награда и надополнети со негувани карактеристики докажани дека го подобруваат ангажманот и задоволството на играчите, ги имаме сите причини да веруваме дека 16 монети повторно ќе постигнат злато!"

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Навигација низ лавиринтот: Федералната акциза за спортско обложување во САД
2024-05-31

Навигација низ лавиринтот: Федералната акциза за спортско обложување во САД

Вести