Вести

August 17, 2023

Wazdan го лансира шестото издание на серијата во тренд 9 монети

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Wazdan го објави шестиот дел од својата позната серија 9 монети, 16 монети. Компанијата вели дека оваа игра е надградена со посложен математички модел, зголемувајќи го бројот на ролни од девет на шеснаесет. За возврат, ова создава поизвонредно и попривлечно искуство за играње.

Wazdan го лансира шестото издание на серијата во тренд 9 монети

Слот за 16 монети ја поставува основата за мошне очекуваното враќање на омилениот од фановите, бонус кругот „Држете го Џекпот“. Оваа функција им овозможува на играчите на најдобрите онлајн казина да освои еден од четирите џекпот. Големиот џекпот на играта носи исклучителен потенцијал за победа до 1.000 пати почетен облог на играчот.

Друга иновативна карактеристика на овој слот е популарниот механичар Cash Infinity. Оваа функција е позната по зголемувањето на вклученоста на корисниците, стапките на задржување на играчите и целокупното искуство со играње со зголемување на шансите за собирање бонус добивка.

Во меѓувреме, Wazdan го вклучи системот на ниво на шанса во ова казино игра. Тоа им овозможува на гејмерите да ги зголемат своите облози и брзо да напредуваат до посакуваната рунда „Држете го Џекпот“. Сепак, поради регулаторните ограничувања, оваа иновативна карактеристика можеби не е дел од брендираниот наслов во некои јурисдикции како Обединето Кралство.

16 монети е уште еден доказ за посветеноста на Ваздан да им обезбеди прилагодено искуство на играчите преку испробаните и докажани решенија. Кон крајот на јули, компанијата најави патување во густата џунгла за да лови огромни џекпот награди во Mighty Wild: Пантер. Во јуни, објави Ваздан 9 монети: Голема платина едиција, зголемувајќи го Големиот Џекпот од 500x на 2.500x уделот на играчот.

Коментирајќи ја играта, Анджеј Хила, главен комерцијален директор во Ваздан, изјави:

„Се гордееме со одржливата извонредност на нашата серија 9 монети и ова претстојно издание е подготвено да постави нови стандарди. Дополнителен слој на возбуда. Одликувајќи се со изобилство на занитувачки патеки до главната награда и надополнети со негувани карактеристики докажани дека го подобруваат ангажманот и задоволството на играчите, ги имаме сите причини да веруваме дека 16 монети повторно ќе постигнат злато!"

About the author
Priya Patel
Priya Patel

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Priya Patel

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести