За CasinoRank

Jacob Mitchell
PublisherJacob MitchellPublisher

Нашата приказна

Што ако има место на интернет исполнето со независни, непристрасни критики за казино?

Тоа беше прашањето што ги собра основачите на CasinoRank во 2017 година. Оттогаш видовме многу брз раст, а денес CasinoRank еволуираше во една од најпрестижните веб-страници за рангирање во индустријата.

Имајќи повеќе од 25 години комбинирано искуство, ние сме тим од експерти за казино кои имаат за цел да ви ги обезбедат сите информации што ви се потребни за да го добиете вашето коцкање.

Нашата мисија

Има тони онлајн казина таму, но кое е најдобро за мене?

Сите сме се сретнале и сме играле во казина каде што нешто не се чувствувало... сосема во ред. Вие сте единствени, а исто така и вашиот стил и вкус на коцкање. Затоа вие го заслужувате најдоброто од најдобрите, без да морате да правите мачни истражувања.

Не грижи се, ти го имаме грбот.

Бројот на игри, бонуси, понуди и даватели на казино може да биде огромен и тешко е да се знае од каде да се започне. Доаѓаме на работа секој ден бидејќи има премногу неизвесност во индустријата. Доаѓаме на работа секој ден за да ви го олесниме коцкањето и ја сакаме секоја минута од тоа.

Доаѓаме на работа секој ден бидејќи нашата мисија не е само да ве водиме, туку и да ви помогнеме да ја прилагодите вашата сопствена, совршена авантура.

Нашето јадро

Ние се стремиме да бидеме де факто извор на информации и помош за сите играчи ширум светот. Нашиот код на работа е едноставен:

Искреност: Дел од прегледите не се виножита и еднорози, туку оценети факти и вистински информации собрани од нашите експерти. На казино-индустријата и треба повеќе искреност, а ние гарантираме чесност во целата наша работа.

Знаење: Нашиот тим од експерти и уредници работи напорно за да се осигура дека сите вести, водичи и прегледи се проверени со факти и ажурирани. Сакаме да учиме и се надеваме дека ќе споделиме со вас сè што научивме.

Грижа: Колку и да е забавно коцкањето, тоа може да биде опасно за некои луѓе. Затоа многу сериозно ги сфаќаме работите како одговорното играње и зависностите од коцкање. Се грижиме за вас и обезбедуваме многу помош на нашата веб-страница, доколку ви треба.

Нашата визија

Сите ние сме за ефикасност. Кога сè е собрано на едно место, можете да се вратите, да се опуштите и да уживате во казиното што најмногу ви одговара.

Наша цел е да го направиме изборот на казино најлесната работа во светот и имаме за цел да бидеме центар за сè казино, така што ќе ги имате сите основни алатки за кога ќе влезете во џунглата за коцкање.

About the author
Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Џејкоб „Џекпот Џејк“ Мичел, канадски маестро на пејзажот на онлајн казино, курира содржини со прецизност и страст. Како издавач на OnlineCasinoRank, тој гарантира дека читателите секогаш го постигнуваат џекпотот на информациите.

Send email
More posts by Jacob Mitchell

Our Team

Dave Davis
Dave DavisAreas of Expertise:
Блек ЏекПокер
About

Омилен цитат за коцкањето: „Треба да знаете кога да ги држите, да знаете кога да ги свиткате“

Омилена казино игра: Блек Џек.

Priya Patel
Priya Patel
About

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Џејкоб „Џекпот Џејк“ Мичел, канадски маестро на пејзажот на онлајн казино, курира содржини со прецизност и страст. Како издавач на OnlineCasinoRank, тој гарантира дека читателите секогаш го постигнуваат џекпотот на информациите.

Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
About

Семјуел О'Рајли, роден во Австралија, е мозокот зад некои од најпроникливите водичи за онлајн казино. Со една деценија во индустријата за игри, стручноста на Семјуел е неповторлива, што ги прави неговите критики омилени и кај почетниците и кај професионалците. Име на аватар: КазиноКенгур

Dylan Thomas
Dylan Thomas
About

Роден под австралиското сонце, Дилан Томас е бедем на кредибилитетот за OnlineCasinoRank. Познат по неговата прецизност во вид на орел и непопустлива посветеност на вистината, Дилан гарантира дека секоја информација е достојна на лупа.

Emily Thompson
Emily Thompson
About

Емили „VegasMuse“ Томпсон е искусен ентузијаст на онлајн казино од долу. Со остро око за детали и вродена вештина за стратегии, таа ја претвори својата страст за светот на онлајн казиното во успешна писателска кариера.

Keisha Bailey
Keisha BaileyAreas of Expertise:
About

Кејша Бејли, сопствениот скапоцен камен на Јамајка, стана дефинитивен авторитет за бонусите на онлајн казиното. Со ласерски фокус на максимизирање на добивката на играчите, анализите на Кеиша станаа неопходни за морето гејмери.

Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Ајден Марфи, директно од срцето на Ирска, е сила со која треба да се смета во секторот за прегледување на онлајн казино. Во брак со духовитост со критичко око, критиките на Ејден стекнаа репутација на брутално искрени, но секогаш фер.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.