Најдобрите Alpha Affiliates Онлајн Казино s

Како што е онлајн коцкање индустријата продолжува да расте со побрзо темпо, онлајн казината треба да бидат иновативни за да преживеат во услови на силна конкуренција. Токму поради оваа причина се формулирани придружните програми, а Alpha Affiliates е една од нив. Програмата е родена во 2012 година и нуди разновидни шеми за плаќање и наградување. Филијалите овде уживаат бруто RevShare што се движи помеѓу 25% и 50% месечно, што ја прави програмата една од најдобрите за продавачите кои сакаат да заработат пристоен дополнителен приход. Програмата нуди маркетинг материјали, вклучително и банери, а има и повеќе опции за плаќање. Нема негативно пренесување исто така.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Претстојни промени во регулативите за играње игри во Курасао: Обезбедување побезбедни и одговорни операции
2023-11-08

Претстојни промени во регулативите за играње игри во Курасао: Обезбедување побезбедни и одговорни операции

Време на читање: 4 минути