Најдобрите Mr Play Partners Онлајн Казино s

Mr Play Partners е придружна програма за онлајн казино играчи на Mr Play казино. Нуди удел во приходите до 40% со моделите со хибридни или CPA провизии. Исто така, располага со под-придружна програма со провизија за упатување од 2,5%, без негативни преноси и без здружување.

Предноста на оваа придружна програма е, таа дава можност да се промовира релативно ново казино. Во споредба со постоечките казина, Mr Play Casino нуди нешто поинакво и возбудливо. И во својата релативно нова состојба, импресионираше многу играчи со својот широк избор на игри, дарежлива ВИП програма и високи бонуси.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)