Drück Glück Преглед на казино - Mobile

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусДо 100 долари
Прифаќа PayPal
Джакпот на час
Достапна е апликација
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа PayPal
Джакпот на час
Достапна е апликација
Drück Glück
До 100 долари
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Mobile

Mobile

Можете да уживате во повеќе од 500 игри со висока резолуција откако ќе се приклучите на казиното Drueck Glueck. И уште повеќе, можете да ги играте во движење, кога сакате, благодарение на нивната мобилна платформа.

Мобилната апликација Drueck Glueck работи непречено на речиси сите рачни уреди. Веб-страницата е целосно фокусирана на игрите, а платформата е многу едноставна и интуитивна. Можете или да ја преземете апликацијата или да го отворите казиното користејќи го вашиот прелистувач. Во секој случај, сигурни сме дека ќе имате беспрекорно искуство. Ова се сите компатибилни уреди за казиното:

  • Samsung - Galaxy S6, S7, S8, S8+, S9, S9+, S10, S10+, Note, Tab, Edge, Edge+, Mini, Ace, A3, A5, A7, A, S, pro, Xcover 3
  • Apple - iPhone 5, 5S, 5C, SE, 6, 6S, 7, 8, 8 Plus, X, XS, XR, iPad, Air, Mini, Pro, 2, 3, 4
  • HTC - Nexus Series, One mini, max, A9, A9s, S9, 10, Dual SIM, U11+, U12+, U Ultra, Play, Lifestyle
  • Sony - Xperia M5, Z5, ZR, E5, V, L, SP, ZL, XZ, X, XA, XA2, Ultra, XZ2, Compact, Premium, Tablet Z4, Z3, Compact, Plus
  • LG - G5, G6, G7, Q6, Q7, V30, X Power, Mach, K8, K10, K40, K50, Q60, LTE, X камера, екран, Flex 2, V10, Class, 5X, Mini, G влошки 7.0 , 8.0, 8.3 и 10.1
  • Microsoft Lumia - 550, 650, 950, XL, LTE, Dual SIM, Asha-Series
  • BlackBerry - Motion, Key one, 2, Passport, Classic, Leap, DTEK60, DTEK50, Priv
  • Таблети - Sony Xperia таблет, серија Z, Lenovo Thinkpad и Yoga Tablet, Asus MeMo & Fonepad, Nexus Series, Motorola Xoom 2, Acer Iconia Series
  • Друго - Motorola Zoom, Atrix, Defy, Moto G, Wiko Series, Acer Liquid Series, Asus ZenFone, OnePlus, Two, Fairphone
1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот