Drück Glück Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
Drück Glück
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

Се чини дека казиното Drueck Glueck знае како да ги започне работите правилно со доделување на нови играчи само за креирање на нивната сметка. Имено, ќе добиете 10 бесплатни вртења кои можете да ги играте на една од овие игри Gonzo's Quest, Jack and the Beanstalk и Starburst, а подоцна ве очекуваат многу други изненадувања.

Откако ќе го добиете првиот вкус за тоа како функционираат игрите во казиното, сигурни сме дека ќе ви се допадне забавата да продолжи и ќе уплатите. Кога ќе го направите тоа, можете да побарате многу дарежлив бонус за добредојде, што драстично ќе го подобри вашиот биланс. Ќе добиете до 100% првите три пати кога ќе направите депозит. И тоа не е се, ќе добиете и дополнителни 175 бесплатни вртења. Вака функционира бонусот за добредојде:

  • Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Drueck Glueck, ќе добиете 100% бонус за депозит и 25 бесплатни вртења.
  • Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Drueck Glueck, ќе добиете 50% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења.
  • Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Drueck Glueck, ќе добиете 100% бонус за депозит и 100 бесплатни вртења.

Ќе мора да користите бонус код кога сакате да ја побарате понудата за добредојде. Кодот за бонусот е DG100 и треба да го користите кога го правите вашиот депозит.

Бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување 40 пати, а максималната сума што можете да ја повлечете од бесплатните вртења е само 100 долари.

Друек Глук не заборава и на своите верни играчи. Ве чекаат многу награди откако ќе станете редовен во казиното, како што се бонуси за повторно вчитување, турнири и промоции за депозити, само за да наведете некои.

Total score8.0
Добрите
+ Прифаќа PayPal
+ Джакпот на час
+ Достапна е апликација

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (19)
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Дански
Италијански
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Турски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (11)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (4)
Германија
Данска
Обединето Кралство
Шведска
ИгриИгри (8)
ЛиценциЛиценци (5)
Методи за депозитМетоди за депозит (32)
Abaqoos
Bank Wire Transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Lottomaticard
MaestroMasterCard
Moneta
Multibanco
Neteller
Nordea
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Teleingreso
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
ewire
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (11)