Drück Glück Преглед 2024 - Promotions & Offers

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус 100 долари
Прифаќа PayPal
Джакпот на час
Достапна е апликација
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Прифаќа PayPal
Джакпот на час
Достапна е апликација
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Се чини дека казиното Drueck Glueck знае како да ги започне работите правилно со доделување на нови играчи само за креирање на нивната сметка. Имено, ќе добиете 10 бесплатни вртења кои можете да ги играте на една од овие игри Gonzo's Quest, Jack and the Beanstalk и Starburst, а подоцна ве очекуваат многу други изненадувања.

Откако ќе го добиете првиот вкус за тоа како функционираат игрите во казиното, сигурни сме дека ќе ви се допадне забавата да продолжи и ќе уплатите. Кога ќе го направите тоа, можете да побарате многу дарежлив бонус за добредојде, што драстично ќе го подобри вашиот биланс. Ќе добиете до 100% првите три пати кога ќе направите депозит. И тоа не е се, ќе добиете и дополнителни 175 бесплатни вртења. Вака функционира бонусот за добредојде:

  • Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Drueck Glueck, ќе добиете 100% бонус за депозит и 25 бесплатни вртења.
  • Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Drueck Glueck, ќе добиете 50% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења.
  • Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Drueck Glueck, ќе добиете 100% бонус за депозит и 100 бесплатни вртења.

Ќе мора да користите бонус код кога сакате да ја побарате понудата за добредојде. Кодот за бонусот е DG100 и треба да го користите кога го правите вашиот депозит.

Бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување 40 пати, а максималната сума што можете да ја повлечете од бесплатните вртења е само 100 долари.

Друек Глук не заборава и на своите верни играчи. Ве чекаат многу награди откако ќе станете редовен во казиното, како што се бонуси за повторно вчитување, турнири и промоции за депозити, само за да наведете некои.