Вести

July 4, 2023

Бонусот од јули соништата е тука за промотивните ловци во Betreels

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Betreels е доверливо онлајн казино кое ги отвори своите врати за играчите во 2016 година. Ова онлајн казино лиценцирано од ОК е познато по брзото повлекување, неограничените ограничувања за исплата и широкиот избор на игри. Но, CasinoRank, исто така, може со сигурност да каже дека Betreels им обезбедува на гејмерите многу бонуси и промоции.

Бонусот од јули соништата е тука за промотивните ловци во Betreels

Откако ја прочешла страницата „промоции“ на казиното, овој преглед го избра бонусот од Јули соништата за посебни пофалби оваа недела. Тоа е едномесечен бонус кој има за цел да ги награди коцкарите кои прават депозит користејќи специфични кодови. 

За што станува збор за бонусот од јули соништата во Betreels?

Јули соништата е бонус за депозит, што значи дека играчите мора да направат минимален депозит за да ја побараат наградата. Во овој пакет, можете да освоите до 1.500 долари во бонус за натпревар и 360 во бонус за бесплатни вртења. Бонусите се достапни за побарување по 3 пати, а наградата е отворена до 31 јули 2023 година, во 23:59 GMT.

Подолу се четирите верзии на бонусот:

  • Депонирајте најмалку 10 долари користејќи го бонус кодот FS15 за да добиете 15 бесплатни вртења на онлајн слотови Amulet of Dead и Rich Wilde.
  • Депонирајте најмалку 20 долари користејќи го бонус кодот FS30 за да побарате 30 бесплатни вртења на слотови Tome of Madness и Rich Wilde.
  • Депонирајте најмалку 50 долари користејќи го кодот FS75 за да побарате 75 бесплатни вртења на слотови во Wondering City и Rich Wilde.
  • Депонирајте најмалку $25 користејќи ја шифрата JUL23 за a натпревар бонус за депозит од 25% до 500 долари.

Повторно, овој преглед би сакал да повтори дека можете да ги барате бонусите три пати во јули. Значи, ако одите со бонусот за натпревар, ќе заработите до 1.500 долари.

Барања за обложување и други услови

Условот за обложување е стапката што ја одредува сумата што ќе ја користите за играње пред да ги искеширате добивките од бонусот. На Betreels казино, играчите мора да го исполнат условот за обложување од 50 пати за бонусот за депозит на натпревар или добивки од бесплатни вртења. Затоа, ако освоите 50 долари од бонус за бесплатни вртења, мора да обложите 2.500 долари пред да ги уплатите добивките.

Подолу се другите услови на овој месечен бонус:

  • Сите бонуси и добивки истекуваат по 2 дена.
  • Поставувањето барање за повлекување ќе ги поништи сите активни/нерешени бонуси.
  • Сите квалификувани депозити мора да бидат преку благајната на казиното.
  • Максималната конверзија е до 3 пати поголема од оригиналниот износ на бонус.

Повелете и побарајте ја оваа промоција на регулирано онлајн казино. Но запомнете, условот за обложување 50 пати може да биде предизвик за случајните играчи. Затоа, искористете ги бонусите исклучиво за да се забавувате и да тестирате нови игри.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Финансискиот неочекуван на GambleAware: длабоко нурнување во донацијата од 49,5 милиони фунти и нејзините импликации за законите за коцкање во Обединетото Кралство
2024-06-04