Betwinner

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

Betwinner е казино основано во 2018 година во Русија. Во моментот кога казиното беше на пазарот, беше непосреден успех. Market Holdings Limited е компанија која управува со услугите на казиното и лиценцата Курасао им овозможува на играчите од европските земји да пристапат до Betwinner.

Betwinner

/betwinner/about/

Games

Betwinner додаде различни игри во своето портфолио, така што секој вид на играч може да го најде оној што го бара. Без разлика каков е вашиот избор во игрите, сигурни сме дека можете да го најдете овде, а уште повеќе, имате опција да истражувате и можеби да најдете нешто ново за играње.

Account

За да играте за вистински пари во казиното Betwinner, прво ќе треба да креирате сметка. Ќе бидете среќни да слушнете дека сите казино игри се на само еден клик од вас. Креирањето сметка е едноставен процес и ќе го завршите за само неколку минути.

Withdrawals

Betwinner Casino додаде многу различни начини на плаќање што можете да ги користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето на повлекување главно ќе зависи од методот што ќе одлучите да го користите. Имајте на ум дека треба да го користите истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користевте за да направите депозит.

Валути

BetWinner Casino е повеќевалутна локација за коцкање која им овозможува на играчите да се коцкаат користејќи и фиат пари и криптовалути. Играчите кои користат фиат пари може да користат популарни валути како што се американскиот долар, еврото, британската фунта, норвешката круна, руската рубља итн. За крипто коцкање, опциите вклучуваат биткоин, монеро, лајткоин, догекоин, цртичка и бранување.

Bonuses

Постојат тони различни бонуси достапни за нови и постоечки играчи во казиното Betwinner. Некои од нив бараат бонус кодови, а други не.

Ако не сакате да пропуштите ништо, ви предлагаме одвреме-навреме да ја проверувате страницата за Промоција, а доколку нешто ве чека ќе има известување.

Payments

Betwinner Casino додаде многу различни начини на плаќање во своето портфолио што можете да ги користите и за депозити и за повлекувања. Ако сакате да ја проверите целосната листа на достапни методи, треба да отидете во Касиерката. Имајте на ум дека достапноста може да варира во зависност од тоа каде се наоѓате.

Mobile

BetWinner казиното е достапно како инстант игра и на десктоп и на мобилни уреди. Новото биткоин казино нуди одлично искуство со мобилни казино игри благодарение на апликација оптимизирана за мобилни телефони до која може да се пристапи преку прелистувачи. Покрај тоа, има BetWinner апликации за Android и iOS кои дополнително го подобруваат искуството со мобилни игри.

Languages

BetWinner е меѓународно онлајн казино кое им служи на играчи од сите страни на светот. За да се осигура дека никој нема да остане зад себе, казиното има повеќејазична веб-страница која поддржува англиски, кинески, германски, португалски, норвешки, шведски, шпански, италијански, бугарски, грчки, малезиски, фински, чешки, руски, украински, француски и дански, меѓу другите меѓународни јазици.

Live Casino

Betwinner нуди дури 17 различни лобија во казино во живо каде што можете да ја најдете играта по ваш избор. Повеќето од игрите во живо се обезбедени од Evolution Gaming и Netent, два од најдобрите развивачи на софтвер во индустријата за онлајн казино.

Countries

За жал, играчите од одредени земји не можат да создадат сметка во казиното Betwinner. Значи, ако живеете во Австралија, Австрија, Хрватска, Кипар, Чешка, Данска, Израел, Полска, ОК, САД или Уганда, нема да можете да играте за вистински пари во казиното.

Tips & Tricks

Кога ќе се приклучите на Betwinner казиното, можете да уживате во многу поволности. Една од првите работи што можете да ги направите е да побарате бонус за добредојде што ќе ја подобри вашата рамнотежа и ќе ја продолжи вашата игра.

Responsible Gaming

Зависноста од коцкање е сериозен проблем и треба да направите се што е во ваша моќ за да ги избегнете замките на оваа зависност. Betwinner е исто така свесен дека некои играчи можат да развијат нездрав однос со коцкањето. Поради таа причина, тие додадоа некои функции што можете да ги користите за да ви помогнат да го контролирате вашето коцкање.

Promotions & Offers

За да привлече нови играчи, Betwinner нуди многу дарежлива понуда за добредојде. Ова е одлична можност која ќе ви овозможи да играте повеќе игри од вообичаено и да ја продолжите сесијата на играта. Кој е подобар начин да го започнете вашето патување во Betwinner од ова.

Software

Веројатно еден од најважните аспекти на секое онлајн казино е квалитетот на услугата што ја нудат. Ова се прави кога казиното е партнер со познати провајдери на софтвер.

Betwinner ја научи својата лекција и поради таа причина, тие соработуваа со некои од најдобрите софтверски провајдери во индустријата за да ги донесат игрите со најдобар квалитет на вашиот пат. Значи, тука можете да најдете игри од следниве провајдери на софтвер:

 • Зевс игра
 • експлозив
 • XGame
 • WorldMatch
 • Ние сме казино
 • VivoGaming
 • Том Хорн Игри на среќа
 • Тандеркик
 • Синотски игри
 • Суперлото
 • Спиноменални
 • Спинматичен
 • Спиго
 • SpadeGaming
 • Slotvision
 • Фабрика за слотови
 • SA Игри на среќа
 • Ривал
 • ReelNRG
 • Црвено гребло
 • Push Gaming
 • Плејсон
 • Играјте бисери
 • Платипус
 • ПГ мека
 • Oryx Gaming
 • Ортиз
 • Еден допир
 • Оми Гејминг
 • Град без ограничување
 • Мулти слот
 • MrSlotty
 • Microgaming
 • MGA
 • Магма
 • LeapGaming
 • Каламба
 • KAgaming
 • ISoftBet
 • Железно куче студио
 • ИГРОСОФТ
 • GMW
 • Глук
 • GII365
 • Битие
 • Ганапати игри
 • Гамши
 • Гамомат
 • Fugaso Gaming
 • Феликс
 • Фази
 • EvoPlay
 • Еволуција игри
 • Игри со еспресо
 • Ендорфина
 • ELK Studios
 • DLV
 • Концепт на игри
 • Кајетано
 • КТ игри
 • Бунго
 • BoomingGaming
 • Играње на големо време
 • BGaming
 • BF игри
 • Betsoft
 • Бетсенсе
 • Белатра
 • BBIN
 • Автентични
 • Август игри
 • Игри со аспекти
 • Игри на Аполо
 • Аматик
 • Игри на Aiwin
 • АГигри
 • 2BY2 Игри на среќа
 • 1x2 Игри на среќа

Deposits

За да играте во казиното Betwinner, прво ќе треба да направите депозит. Ова е многу едноставен чекор и многу брзо ќе префрлите средства на вашата сметка. Ако ова е вашиот прв пат да правите депозит, ние ќе ве водиме низ постапката.

Support

Да можеш да стапиш во контакт со претставник на казиното секогаш кога имаш проблем е една од најважните карактеристики што може да ги понуди казиното. Betwinner нуди неколку различни начини на кои можете да стапите во контакт со поддршката за корисници.

Најпогоден начин е преку разговор во живо, но можете да ги повикате и на +44 203 455 62 22 или да им испратите е-пошта на:

Security

Betwinner ја користи најновата технологија за шифрирање за да обезбеди безбедна средина за своите играчи. Казиното користи комбинација од сервери за заштитен ѕид заедно со различни политики дизајнирани да откриваат измами. Уште повеќе, казиното користи генератор на случаен број за да се увери дека нивните игри се фер.

FAQ

Прочитајте го списокот со сите најчесто поставувани прашања што ги поставиле играчите од Betwinner.

Affiliate Program

За да станете дел од придружната програма во казиното Betwinner, прво ќе треба да ја поднесете вашата апликација. Откако вашата апликација ќе биде одобрена, можете да започнете да го промовирате казиното и да заработите пристоен приход.

Total score8.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (43)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словачки
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (31)
Австралиски долари
Азербејџански манати
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Гански цеди
Грузиски лари
Дирхами од ОАЕ
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Ирански риали
Канадски долари
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Турски лири
Хонг Конг долари
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (53)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Албанија
Аргентина
Бахами
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Габон
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Замбија
Индија
Индонезија
Казакстан
Камерун
Кенија
Кина
Конго
Литванија
Мадагаскар
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Свазиленд
Сенегал
Србија
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Финска
Хонг Конг
Хрватски
Чиле
ИгриИгри (70)
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
MMA
Mortal Kombat
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
World of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Гребки
Еспорт
Карибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
ЛотаријаМини Бакара
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
СофтверСофтвер (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming