Вести

August 1, 2023

Г-дин Грин го задоволува вашиот сладок заб со дневни бесплатни вртења на Sugar Rush

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

Основан во 2008 година, г-дин Грин е меѓу најпочитуваните европски брендови на онлајн казино. Казиното е познато по својата широка палета на игри, вклучувајќи повеќе прогресивни џекпот. Ова повеќенаградувано казино има и неколку бонуси и промоции за нови и лојални играчи.

Г-дин Грин го задоволува вашиот сладок заб со дневни бесплатни вртења на Sugar Rush

Така, во денешниот преглед на бонус на CasinoRank, ќе откриете сè што има за промоцијата 160 Sweet Free Spins. Ќе го дознаете минималниот депозит, вредноста на бесплатните вртења, условот за обложување и повеќе.

Што е промото за 160 слатки бесплатни вртења кај Mr Green?

Ова е бонус за бесплатни вртења за сите регистрирани членови во онлајн казиното. Со оваа промоција, играчите можат да освојат до 160 дневни бесплатни вртења откако ќе депонираат најмалку 20 евра на достапните онлајн слотови. Играчите можат да ги впијат забите во вкусните бесплатни вртења на Sugar Rush by Прагматична игра.

Еве како функционира бонусот; секој пат кога ќе направите депозит од 20 евра, на регулирано онлајн казино ќе ви даде 20 бесплатни вртења. Звучи доволно фер!

Правила и услови за бесплатни вртења

Покрај минималниот депозит од 20 евра, ова бонус за онлајн казино исто така има неколку услови и услови кои играчите мора да ги исполнат. Пред сè, играчите мора да направат депозит за квалификациите помеѓу 12:00 и 23:59 CEST за да се квалификуваат за промоцијата. Правење депозит рано наутро нема да ги исполнувате условите за бонусот за бесплатни вртења.

Како што се очекуваше, овој бонус доаѓа и со барања за обложување, што е бројот на пати кога мора да го играте бонусот пред да го наплатите. За среќа, Г-дин Грин казино додаде пријателски услов за обложување 35x. Запомнете дека условот за обложување се однесува на добивките од бонусот за бесплатни вртења.

Други услови за бонус вклучуваат:

  • Секое бесплатно вртење има вредност од 0,20 €.
  • Бесплатните вртења важат 7 дена.
  • Максималниот облог за бонус е 5 евра.

Тоа е се што треба да знаете за бонусот од 160 слатки бесплатни вртења кај Mr Green. CasinoRank смета дека условот за обложување е попријатен од повеќето бесплатни бонуси за вртење, а периодот од 7 дена е доволен за исполнување на ниските барања. Но, секогаш користете го бонусот за да тестирате нови игри и да најдете што е најдобро за вас. Намалете ги очекувањата за добивање на исплата.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Навигација низ лавиринтот: Федералната акциза за спортско обложување во САД
2024-05-31

Навигација низ лавиринтот: Федералната акциза за спортско обложување во САД

Вести