Вести

August 1, 2023

Г-дин Грин го задоволува вашиот сладок заб со дневни бесплатни вртења на Sugar Rush

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Основан во 2008 година, г-дин Грин е меѓу најпочитуваните европски брендови на онлајн казино. Казиното е познато по својата широка палета на игри, вклучувајќи повеќе прогресивни џекпот. Ова повеќенаградувано казино има и неколку бонуси и промоции за нови и лојални играчи.

Г-дин Грин го задоволува вашиот сладок заб со дневни бесплатни вртења на Sugar Rush

Така, во денешниот преглед на бонус на CasinoRank, ќе откриете сè што има за промоцијата 160 Sweet Free Spins. Ќе го дознаете минималниот депозит, вредноста на бесплатните вртења, условот за обложување и повеќе.

Што е промото за 160 слатки бесплатни вртења кај Mr Green?

Ова е бонус за бесплатни вртења за сите регистрирани членови во онлајн казиното. Со оваа промоција, играчите можат да освојат до 160 дневни бесплатни вртења откако ќе депонираат најмалку 20 евра на достапните онлајн слотови. Играчите можат да ги впијат забите во вкусните бесплатни вртења на Sugar Rush by Прагматична игра.

Еве како функционира бонусот; секој пат кога ќе направите депозит од 20 евра, на регулирано онлајн казино ќе ви даде 20 бесплатни вртења. Звучи доволно фер!

Правила и услови за бесплатни вртења

Покрај минималниот депозит од 20 евра, ова бонус за онлајн казино исто така има неколку услови и услови кои играчите мора да ги исполнат. Пред сè, играчите мора да направат депозит за квалификациите помеѓу 12:00 и 23:59 CEST за да се квалификуваат за промоцијата. Правење депозит рано наутро нема да ги исполнувате условите за бонусот за бесплатни вртења.

Како што се очекуваше, овој бонус доаѓа и со барања за обложување, што е бројот на пати кога мора да го играте бонусот пред да го наплатите. За среќа, Г-дин Грин казино додаде пријателски услов за обложување 35x. Запомнете дека условот за обложување се однесува на добивките од бонусот за бесплатни вртења.

Други услови за бонус вклучуваат:

  • Секое бесплатно вртење има вредност од 0,20 €.
  • Бесплатните вртења важат 7 дена.
  • Максималниот облог за бонус е 5 евра.

Тоа е се што треба да знаете за бонусот од 160 слатки бесплатни вртења кај Mr Green. CasinoRank смета дека условот за обложување е попријатен од повеќето бесплатни бонуси за вртење, а периодот од 7 дена е доволен за исполнување на ниските барања. Но, секогаш користете го бонусот за да тестирате нови игри и да најдете што е најдобро за вас. Намалете ги очекувањата за добивање на исплата.

About the author
Priya Patel
Priya Patel

Потекнувајќи од живописните пејзажи на Нов Зеланд, Прија Пател е истражувачката динамо зад длабинските увиди на OnlineCasinoRank. Нејзиниот прецизен пристап кон податоците и трендовите го револуционизираше начинот на кој гејмерите го перцепираат и се движат низ пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Priya Patel

Најнови вести

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација
2023-11-24

Револуционизирање на онлајн казина: мобилни игри, зголемени шанси, подобрена безбедност и 3D анимација

Вести