Вести

October 17, 2023

Побарајте го бонусот од 100 на секој депозит што ќе го направите во среда во GratoWin

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

Основано во 2019 година од Unigad Trading NV, GratoWin е онлајн казино лиценцирано од Курасао со многу што да им понуди на играчите. Покрај обезбедувањето квалитетна библиотека за игри напојувана од над 20 развивачи на софтвер, GratoWin спроведува повеќе бонуси и промоции, вклучувајќи ја и промоцијата за Двоен депозит во среда. Продолжете со читање ако овој бонус звучи како она што го баравте. 

Побарајте го бонусот од 100 на секој депозит што ќе го направите во среда во GratoWin

Како да побарате промоција на двоен депозит во Gratowin

На оние кои знаат како функционираат бонусите за депозит во казино, не им треба никаков вовед во оваа промоција. Но, ако сè уште сте нови за овие награди, тоа е едноставно начин казиното да ви се заблагодари за вашата лојалност секој пат кога ќе депонирате средства во среда. Тоа значи дека бонусот за депозит од 100% е достапен за барање во среда секоја недела. 

Подолу е прикажано како да го соберете бонусот за двоен депозит:

  • Најавете се на вашата сметка во казино во среда.
  • Депонирајте најмалку 10 евра користејќи го бонус кодот DEP100. 
  • Ова казино потоа ќе ве награди со износ на бонус еднаков на вашиот депозит.
  • Уживајте во користењето на бонус за натпревар на вашите омилени казино игри.

Од витално значење е да се запамети дека не постои максимален износ на депозит за оваа промоција. Значи, ако депонирате 1.000 евра, ова онлајн казино веднаш ќе ве награди со еднаков износ. 

Услови и правила за двоен депозит

Промоцијата Двоен депозит е достапна само за играчи кои имаат направено барем еден депозит во ова казино. Значи, продолжи да направи минимален депозит во GratoWin да го побарате овој бонус без никакви ограничувања. 

Интересно, ова казино вели дека бонусниот код може да се користи неограничено пати во текот на промотивниот период. Накратко, ќе продолжите да ја користите шифрата за да ја побарате понудата во среда додека операторот не ја повлече понудата. 

Во однос на условот за обложување, ова неделен бонус доаѓа со стапка од 50x, што е повисока од стандардните стапки од 30x или 40x. На пример, ако барате 80 евра од бонус за депозит, мора да обложите слична сума 50x (4.000 евра) пред да ги искеширате добивките. Имајте предвид дека износот на бонусот мора да се игра и обложи во рок од 30 дена.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Yaspa обезбедува грант од Владата на ОК за побезбедна платформа за вештачка интелигенција за коцкање
2024-04-06

Yaspa обезбедува грант од Владата на ОК за побезбедна платформа за вештачка интелигенција за коцкање

Вести