Вести

June 6, 2023

Побарајте 10% од вашите неделни загуби со промоција на Cashback на Jet Casino

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

CasinoRank секогаш бара да ви помогне да најдете сигурни онлајн казина со најдобрите неделни промоции. Идејата е да го продолжите банкротот на вашето казино со играње и освојување бесплатни пари. Оваа недела, пребарувањето запира во Jet Casino, казино од 2020 година лиценцирано и регулирано во Курасао. Jet Casino ви овозможува да играте повеќе и да добивате поврат на вашите неделни загуби. Подолу е целосен преглед на оваа промоција. 

Побарајте 10% од вашите неделни загуби со промоција на Cashback на Jet Casino

Што е Jet Cashback Promotion?

Ако сте искусен играч на онлајн казино игри, тогаш не ви треба вовед во промоциите за враќање на готовина. Но, ако почнувате, враќањето на готовина е повеќе процентуално враќање на вашите нето загуби во казиното во одреден период. Во овој случај, Jet Casino враќа 10% од вашите неделни загуби. 

Значи, да претпоставиме дека игравте за 500 долари и изгубивте 250 долари минатата недела. Ова значи дека казиното ќе врати 10% од изгубената сума, што е 25 долари. Казиното вели дека овие средства се кредитираат автоматски од 09:00 UTC до 22:00 UTC во понеделник. 

Правила и услови за враќање на готовина во авион

Jet Cashback има неколку жици прикачени на него за да се избегне злоупотреба на бонуси. Прво, малиот печати вели дека бонусот е достапен за играчите само ако нивните вкупни облози во периодот на бонусот ги надминат нивните добивки за најмалку 100 долари. Исто така, вкупните депозити во текот на референтната недела и од пријавувањето во казиното ги надминуваат нивните повлекувања за 100 долари. 

Друг услов на кој треба да се внимава е условот за обложување. Џет казино вели дека играчите мора да ги обложуваат своите пари од бонус 5 пати пред да ги уплатат сите добивки акумулирани од бонус игра. Значи, ако казиното ве награди со 25 долари, мора да обложите 125 долари пред да го наплатите. Да бидам искрен, ова е едно од најпријателските бонуси за враќање на готовина во казино Можеш да најдеш. Повеќето ќе започнат на околу 30x. 

Во меѓувреме, играчите можат само да ја обложуваат промоцијата за враќање на готовина онлајн слотови, што не е изненадувачки. Но, изненадувачкиот дел е што казиното не ги одредува слот-машините за играње со помош на бонусите. Ова им дава можност на играчите да играат слотови со висок RTP (враќање во плеерот) и ниска нестабилност, зголемувајќи ги нивните шанси да добијат исплата. 

Подолу се дадени дополнителните услови за враќање на готовина:

  • Играчите мора да го искористат бонусот за враќање на готовина во рок од 72 часа.
  • Гејмерите можат да бараат враќање на готовина само еднаш неделно.
  • Повратот на готовина се пресметува врз основа на облози со вистински пари поставени на слотови во текот на референтната недела.

Jet Cashback е одлична промотивна понуда за да ви даде предност во казиното. CasinoRank смета дека овие услови се одржливи, особено условот за обложување 5x.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

Навигација низ лавиринтот: Федералната акциза за спортско обложување во САД
2024-05-31

Навигација низ лавиринтот: Федералната акциза за спортско обложување во САД

Вести