Вести

May 2, 2023

Пријавувајте се дневно во Номини казино и освојте до 5.000 евра

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

При лов на онлајн казино, гејмерите мора да се погрижат веб-локацијата да има тон програми за лојалност. Би било безумно да се приклучите на коцкарница поради неодоливиот бонус за добредојде. Со бонусите за лојалност, можете да бидете сигурни за неделни или дневни кредити за да ја зголемите долговечноста на вашата банка.  

Пријавувајте се дневно во Номини казино и освојте до 5.000 евра

Сопственост на Rabidi NV и лансиран во 2019 година, Номини казино е страница за коцкање со седиште во Курасао, позната по својата колекција на висококвалитетни бонуси. Така, во овој неделен преглед на бонус, ќе добиете увид во дневниот бонус за најавување на Nomini и како функционира. 

Номини нуди дневен бонус за најавување на среќните играчи

Програми за лојалност за онлајн коцкари не доаѓај подобро од ова. По креирањето на сметката на Nomini Casino, сè што треба да направат играчите е да се најавуваат секојдневно за да освојат до 5.000 евра. 

  • Најавете се секој ден во 00:01 UTC, и дневната лотарија може по случаен избор да ја избере вашата сметка. 
  • Дневната награда започнува од 50 евра или која било еквивалентна валута како што се наведуваат во условите за бонусот.
  • Износот ќе се додаде на уловот следниот ден доколку победникот не ја побара дневната награда пред 23:59 UTC. 
  • Наградата може да се собере до 5.000 евра, а победничките играчи мора да се логираат пред 23:59 UTC истиот ден за да ја подигнат. 
  • Бонусот за депозит се враќа на 50 евра доколку победникот го побара тоа.
  • Номини ќе ја додаде наградата во делот „Ваши бонуси“, а играчите мора да ја активираат.

Барања за обложување и други услови

Играчите мора да ги исполнат условите за обложување пред да ја побараат наградата. Но, од посветлата страна, има само 1x барање за исполнување во рок од 10 дена. 

На пример, на 1 мај 2023 година, среќен добитник (DOG1***) беше избран по случаен избор да освои 500 евра. Ако среќниот играч го бара овој бонус без депозит, тој мора да обложи 500 € x 1 за да го повлече износот на бонусот. Сега тоа е податлива стапка, со оглед на повеќето бонуси за депозит може да дојде со 20, 30 или 40 барања за играње. 

Условите за бонусот имаат и други услови, вклучувајќи:

  • Максималниот облог за користење на бонусот е 5 €.
  • Различни придонеси од казино игри. Погледнете го делот 7 од Општите услови и услови.
  • Не можете да ја барате наградата кога имате активен бонус. На пример, ако имате бонус за бесплатни вртења, казиното ќе го поништи секој напредок од вртењата на бонусот. 
  • Оваа промоција е достапна на неограничено време.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
ThunderPick
Бонус $2.000

Најнови вести

Јаболкото на раздорот: Проверките за достапност во Обединетото Кралство го промешуваат тенџерето во секторот за коцкање
2024-05-03

Јаболкото на раздорот: Проверките за достапност во Обединетото Кралство го промешуваат тенџерето во секторот за коцкање

Вести