Најдобрите придружни програми на Онлајн Казино во 2024

Mr Play Partners е придружна програма за онлајн казино играчи на Mr Play казино. Нуди удел во приходите до 40% со моделите со хибридни или CPA провизии. Исто така, располага со под-придружна програма со провизија за упатување од 2,5%, без негативни преноси и без здружување.

Прикажи повеќе

Еден од онлајн казино придружни програми која на своите партнери им нуди непобитни придобивки од денот на регистрацијата е Chilli Partners. Има тим од посветени филијали менаџери кои ги советуваат партнерите како да заработат од понудите за коцкање. Исто така, го споделува своето длабинско искуство за подружниците да го следат нивниот успех.

Прикажи повеќе

MegaPari Partners е казино МегаПари придружна програма. Ова онлајн казино има одлична репутација. Таа, исто така е категоризирана како една од најсигурните платформи за коцкање денес, со што оваа придружна програма iGaming вреди да се проба. Yandex, Нетлер, Qiwi Wallet, банкарски трансфер и WebMoney се некои од методите на кои MegaPari Partners им плаќа на подружниците.

Прикажи повеќе

Барате да заработите пари со а казино придружна програма што е изградено од страстен, креативен тим? Campeon Gaming Partners е лидер во оваа област. Има марки на казино кои нудат плејада на волшебни игри, ангажирање на играчите и врвен дизајн. Campeon Gaming им обезбедува на своите подружници алатки за кампањи со висока конверзија, детално известување и неограничен приход.

Прикажи повеќе

Ultra Partners е веројатно еден од најдобрите придружни програми кои постојат денес. Ги поврзува луѓето со најдобрите онлајн казина, нудејќи ги најдобрите зделки и за играчите што доаѓаат и за филијалите. Играчите можат да играат на најдобро развиените казино игри додека подружниците заработуваат од упатувањата што ги прават.

Прикажи повеќе

Како што е онлајн коцкање индустријата продолжува да расте со побрзо темпо, онлајн казината треба да бидат иновативни за да преживеат во услови на силна конкуренција. Токму поради оваа причина се формулирани придружните програми, а Alpha Affiliates е една од нив. Програмата е родена во 2012 година и нуди разновидни шеми за плаќање и наградување. Филијалите овде уживаат бруто RevShare што се движи помеѓу 25% и 50% месечно, што ја прави програмата една од најдобрите за продавачите кои сакаат да заработат пристоен дополнителен приход. Програмата нуди маркетинг материјали, вклучително и банери, а има и повеќе опции за плаќање. Нема негативно пренесување исто така.

Прикажи повеќе

iGaming Partners е водечка програма која им овозможува на подружниците да промовираат четири од најисклучителните онлајн казина во коцкарската сцена денес. Еден од нив е CasinoEstrella, чија целна публика се ентузијасти на казино што зборуваат шпански. Другиот е Lucky31, кој може да се пофали со разновидна колекција на казино игри и главно се грижи за играчи во Скандинавија и Европа.

Прикажи повеќе

7StarsPartners е онлајн казино и спортски книги придружна програма која е основана во 2016 година. Има повеќе од 5.000 подружници и соработува со над петнаесет брендови кои веќе се на листата на најдобрите сајтови за коцкање опслужување на играчи ширум светот.

Прикажи повеќе

1xBet

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)