Најдобрите Genesis Affiliates Онлајн Казино s

Genesis Affiliates ги поздравуваат веб-администраторите ширум светот на нивниот мулти-производ казино придружна програма. Со оваа програма, подружниците можат да почнат да заработуваат големи во три едноставни чекори - придружете се, промовирајте и заработувајте. Процесот на поставување на сметката е лесен и филијалите можат да го следат нивниот успех на упатувањата на играчите. Тогаш голема работа - заработување пари веднаш.

Со 50-годишно искуство во индустријата за игри, Genesis Affiliates толку многу се грижи за своите филијали што нудат 35% минимален удел на приходите и 2,5% доживотна провизија. Брендовите на казина Genesis имаат профитабилни иницијативи со високи стапки на конверзија. Севкупно најдобро, филијалите добиваат брзи исплати секој месец без негативен пренос.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)