Најдобрите Ultra Partners Онлајн Казино s

Ultra Partners е веројатно еден од најдобрите придружни програми кои постојат денес. Ги поврзува луѓето со најдобрите онлајн казина, нудејќи ги најдобрите зделки и за играчите што доаѓаат и за филијалите. Играчите можат да играат на најдобро развиените казино игри додека подружниците заработуваат од упатувањата што ги прават.

Најдоброто нешто за Ultra Partners е тоа што тие не ја ограничуваат заработката од партнерите. Филијалите продолжуваат да заработуваат онолку долго колку што можат да донесат нови играчи. Плаќањата се одвиваат од три дејства: Цена по акција (CPA, фиксна за прв пат депозит), подружница (од приходите од упатувања) и Споделување на приходите (заработени од депозити направени од упатувања).

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)