1xSlots Преглед на казино - About

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 1500 € + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
1xSlots is not available in your country. Please try:
About

About

Казиното 1xSlots е во сопственост на Marikit Holdings Ltd Casinos и нуди широк опсег на опции кога станува збор за онлајн обложување. Казиното поседува лиценца од Владата на Курасао, што значи дека можете безбедно да играте на страницата без да се грижите за безбедносни прашања.

1xSlots

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Сопственик на 1xSlots казиното е Marikit Holdings Ltd Casinos.

Број на лиценца

Број на лиценца

Казиното поседува лиценца од Владата на Курасао со лиценца број 8048.

Каде се базира 1xSlots казиното?

Каде се базира 1xSlots казиното?

Седиштето на казиното е на следната адреса: улица Теламонос 20, судот Спрингфилд, блок Ц, канцеларија 303, 3055 Лимасол Кипар.

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours
2023-10-03

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours

Лансиран во 2017 година, 1xSlots е онлајн казино лиценцирано од Курасао, управувано од Orakum NV. Оваа веб-локација е позната по одличниот опсег на бонуси и промоции, вклучувајќи го и бонусот Cash Rain Happy Hours секој четврток. Значи, што мора да направат играчите за да ја побараат оваа понуда? Прочитајте за да го откриете секој мал детал за овој возбудлив неделен бонус.