1xSlots Преглед на казино - Account

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 1500 € + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
1xSlots is not available in your country. Please try:
Account

Account

За да играте игри во казиното 1xSlots, прво треба да креирате сметка. Ова е толку едноставна процедура што ќе ја завршите за само неколку минути. Сè што треба да направите е да внесете некои лични податоци и да почекате е-пошта. Откако казиното ќе ви испрати е-пошта, треба да кликнете на врската за верификација и вашата сметка е добра и подготвена.

1xSlots има уникатен процес на регистрација кој е убедливо еден од најбрзите што сме ги виделе досега. Постојат главно три различни начини на кои можете да се регистрирате за сметка.

Првиот е регистрирање по телефон, а кога ќе го направите, треба да ги вклучите следните информации:

· Вашиот телефонски број.

· Вашата претпочитана валута.

· Твоето целосно име.

· Вашиот датум на раѓање.

· Кликнете на прати СМС, за да го добиете кодот за потврда.

· Внесете го кодот и кликнете на потврди.

Вториот начин за регистрација е преку е-пошта, а кога ќе го изберете овој метод треба да ги внесете следните информации:

· Твојата земја.

· Вашата претпочитана валута.

· Твојот град.

· Внесете лозинка.

· Внесете ја вашата адреса за е-пошта.

· Внесете го вашето полно име и датум на раѓање.

И третиот начин да се регистрирате за сметка е веројатно еден од најлесните, а тоа е преку социјалните медиуми.

Процес на верификација

Процес на верификација

Постапката за верификација е многу важна и тоа е чекор што не можете да го прескокнете. Ако не успеете да го потврдите вашиот идентитет, казиното ќе ја суспендира вашата сметка.

Дозволено е да имате само една сметка и доколку се обидете да креирате друга сметка користејќи друга адреса на е-пошта, казиното ќе ги суспендира сите ваши сметки.

Казиното го задржува правото да бара дополнителни документи доколку е потребно.

Бонус за нова сметка

Кога ќе ја креирате вашата нова сметка во казиното 1xSlots, ќе ве почестат со многу дарежлив бонус за добредојде. Може да добиете до $1500 во бонус средства и згора на тоа, ќе добиете 150 бесплатни вртења на избраните игри. Ако ова ви звучи добро, тогаш сè што треба да направите е да креирате нова сметка и да депонирате средства на неа. Бонусот за добредојде се пренесува преку вашите први четири депозити на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе депонирате, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења.

· Вториот пат кога ќе депонирате, ќе добиете 50% бонус за депозит до $350 и 35 бесплатни вртења.

· Третиот пат кога ќе депонирате, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 УСД и 40 бесплатни вртења.

· По четврти пат кога ќе депонирате, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 450 УСД и 45 бесплатни вртења.