1xSlots Преглед 2024 - Account

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
1xSlots is not available in your country. Please try:
Account

Account

Палестински територии, Камбоџа, Малезија, Того, Индонезија, Украина, Ел Салвадор, Нов Зеланд, Оман, Финска, Саудиска Арабија, Гватемала, Индија, Замбија, Бахреин, Боцвана, Мјанмар, Доминиканска Република, Сејшели, ТуркменистанДор, ,Гана, Молдавија, Таџикистан, Папуа Нова Гвинеја, Монголија, Бермуди, Авганистан, Кирибати, Еритреја, Латвија, Мали, Гвинеја, Костарика, Кувајт, Палау, Исланд, Гренада, Мароко, Арубане, Јемен, Валау,Марагу, Виетнам, Алжир, Сиера Леоне, Лесото, Перу, Ирак, Катар, Албанија, Уругвај, Брунеи, Гвајана, Мозамбик, Намибија, Сенегал, Руанда, Либан, Никарагва, Макао, Панама, Бурунди, Бахами, Република Африка, Нов Калента Острови Питкерн, британска територија на Индискиот Океан, Кокос [Килинг] Острови, Аргентина, Малта, Ангвила, Тонга, Македонија, Мадагаскар, Островот Ман, Самоа, Нигер, Зеленортските Острови, Јамајка, Тринидад и Тобаго, Екваторска Гвинеја, Божиќниот остров, Буркина Фасо, Ниуе, Уганда, Котедона, Слоновата Коска, Соломонови Острови, Гамбија, Чиле, Киргистан, Ангола, Хаити, Казахстан, Малави, Барбадос, Фиџи, Науру, Непал, Лаос, Луксембург, Гренланд, Венецуела, Габон, Сирија, Норвешка, Шри Ланка, Марш Кенија, Белизе, островот Норфолк, островот Буве, Либија, Грузија, Коморите, Гвинеја-Бисао, Хондурас, Британските Девствени Острови, Холандските Антили, Либерија, Обединетите Арапски Емирати, Бутан, Јордан, Доминика, Нигерија, Бенин, Токелау, Острови, Мавританија, Хонг Конг, Ирска, Јужен Судан, Лихтенштајн, Андора, Куба, Јапонија, Сомалија, Монсерат, Колумбија, Конго, Чад, Џибути, Сан Марино, Узбекистан, Кореја, Азербејџан, Кореа, Канада, Кореа ,Камерун, Босна и Херцеговина, Египет, Суринам, Боливија, Судан, Јужна Африка, Свазиленд, Мексико, Гибралтар, Хрватска, Бразил, Тунис, Малдиви, Маурициус, Вануату, Ерменија, Хрватска, Нов Зеланд, Бангладеш, Германец

1xSlots има уникатен процес на регистрација кој е убедливо еден од најбрзите што сме ги виделе досега. Постојат главно три различни начини на кои можете да се регистрирате за сметка.

Првиот е регистрирање по телефон, а кога ќе го направите, треба да ги вклучите следните информации:

· Вашиот телефонски број.

· Вашата претпочитана валута.

· Твоето целосно име.

· Вашиот датум на раѓање.

· Кликнете на прати СМС, за да го добиете кодот за потврда.

· Внесете го кодот и кликнете на потврди.

Вториот начин за регистрација е преку е-пошта, а кога ќе го изберете овој метод треба да ги внесете следните информации:

· Твојата земја.

· Вашата претпочитана валута.

· Твојот град.

· Внесете лозинка.

· Внесете ја вашата адреса за е-пошта.

· Внесете го вашето полно име и датум на раѓање.

И третиот начин да се регистрирате за сметка е веројатно еден од најлесните, а тоа е преку социјалните медиуми.

Процес на верификација

Процес на верификација

Постапката за верификација е многу важна и тоа е чекор што не можете да го прескокнете. Ако не успеете да го потврдите вашиот идентитет, казиното ќе ја суспендира вашата сметка.

Дозволено е да имате само една сметка и доколку се обидете да креирате друга сметка користејќи друга адреса на е-пошта, казиното ќе ги суспендира сите ваши сметки.

Казиното го задржува правото да бара дополнителни документи доколку е потребно.

Бонус за нова сметка

Кога ќе ја креирате вашата нова сметка во казиното 1xSlots, ќе ве почестат со многу дарежлив бонус за добредојде. Може да добиете до $1500 во бонус средства и згора на тоа, ќе добиете 150 бесплатни вртења на избраните игри. Ако ова ви звучи добро, тогаш сè што треба да направите е да креирате нова сметка и да депонирате средства на неа. Бонусот за добредојде се пренесува преку вашите први четири депозити на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе депонирате, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења.

· Вториот пат кога ќе депонирате, ќе добиете 50% бонус за депозит до $350 и 35 бесплатни вртења.

· Третиот пат кога ќе депонирате, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 УСД и 40 бесплатни вртења.

· По четврти пат кога ќе депонирате, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 450 УСД и 45 бесплатни вртења.

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours
2023-10-03

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours

Лансиран во 2017 година, 1xSlots е онлајн казино лиценцирано од Курасао, управувано од Orakum NV. Оваа веб-локација е позната по одличниот опсег на бонуси и промоции, вклучувајќи го и бонусот Cash Rain Happy Hours секој четврток. Значи, што мора да направат играчите за да ја побараат оваа понуда? Прочитајте за да го откриете секој мал детал за овој возбудлив неделен бонус.