1xSlots - Affiliate Program

Age Limit
1xSlots
1xSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

Affiliate Program

Ако сакате да се приклучите на affiliate програмата, треба да се упатите на 1xslot.com и да го пополните формуларот за регистрација. Вашата апликација ќе биде разгледана и откако ќе биде одобрена, ќе добиете е-пошта за потврда.

Во овој момент, веројатно се прашувате колку можете да заработите и се што можеме да кажеме овде е дека заработката не е фиксна. Тие зависат од приходот што го добива казиното од играчите кои се регистрирале користејќи ја вашата поврзана врска.

· Ако упатите помеѓу 0 и 10 играчи, ќе добиете 25% нето приход.

· Ако упатите помеѓу 11 и 20 играчи, ќе добиете 30% нето приход.

· Ако упатите помеѓу 21 и 30 играчи, ќе добиете 35% нето приход.

· Ако упатите помеѓу 31 и 50 играчи, ќе добиете 40% нето приход.

· За 51 играч и повеќе, ќе добиете 45% нето приход.

Која е придружната програма на 1xSlots Casino?

Придружната програма на 1xSlots Casino се нарекува 1xSlots Partners.

Total score8.0
Добрите
Лошите
- Бонусите за депозит мора да се обложуваат 35 пати (35x)
- Преводите би можеле да бидат подобри

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (38)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Дански
Еврејски
Ерменски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фарси
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусНеделен бонусРоденденски бонус
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Аргентина
Боливија
Бразил
Венецуела
Еквадор
Куба
Мексико
Парагвај
Перу
Уругвај
Чиле
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Jeton
MasterCardNeteller
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
WebMoney
ePay
СофтверСофтвер (50)