1xSlots Преглед 2024 - Affiliate Program

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
1xSlots is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Ако сакате да се приклучите на affiliate програмата, треба да се упатите на 1xslot.com и да го пополните формуларот за регистрација. Вашата апликација ќе биде разгледана и откако ќе биде одобрена, ќе добиете е-пошта за потврда.

Во овој момент, веројатно се прашувате колку можете да заработите и се што можеме да кажеме овде е дека заработката не е фиксна. Тие зависат од приходот што го добива казиното од играчите кои се регистрирале користејќи ја вашата поврзана врска.

· Ако упатите помеѓу 0 и 10 играчи, ќе добиете 25% нето приход.

· Ако упатите помеѓу 11 и 20 играчи, ќе добиете 30% нето приход.

· Ако упатите помеѓу 21 и 30 играчи, ќе добиете 35% нето приход.

· Ако упатите помеѓу 31 и 50 играчи, ќе добиете 40% нето приход.

· За 51 играч и повеќе, ќе добиете 45% нето приход.

Која е придружната програма на 1xSlots Casino?

Придружната програма на 1xSlots Casino се нарекува 1xSlots Partners.

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours
2023-10-03

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours

Лансиран во 2017 година, 1xSlots е онлајн казино лиценцирано од Курасао, управувано од Orakum NV. Оваа веб-локација е позната по одличниот опсег на бонуси и промоции, вклучувајќи го и бонусот Cash Rain Happy Hours секој четврток. Значи, што мора да направат играчите за да ја побараат оваа понуда? Прочитајте за да го откриете секој мал детал за овој возбудлив неделен бонус.