1xSlots Преглед 2024 - Bonuses

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
1xSlots is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

1xSlots бонус понуди: Фокусирана слика

Бонус за добредојде Бонус за добредојде е вообичаена понуда на 1xSlots, обезбедувајќи им на играчите примамливо засилување на нивниот првичен депозит. Иако специфичниот процент може да варира, овој бонус служи како топол вовед во понудите на казиното.

Бонус за бесплатни вртења За ентузијастите на слотовите, бонусот за бесплатни вртења е уживање што вреди да се истражи. Внимавајте на какви било промоции што ги поврзуваат овие бесплатни вртења со возбудливи изданија на игри, додавајќи дополнителен слој на возбуда во вашата игра.

Барања за обложување Важно е да ги разберете Барањата за обложување кога користите бонуси. Овие барања го одредуваат бројот на пати што треба да го обложите износот на вашиот бонус пред да можете да повлечете какви било добивки. Забележете ги овие импликации и планирајте ја вашата игра соодветно.

Временски ограничувања Кога ги искористувате предностите на бонусите, внимавајте на какви било временски ограничувања. Некои бонуси може да имаат датуми на истекување или ограничени периоди на достапност. Останете информирани и погрижете се да ги користите во наведената временска рамка.

Кодови за бонуси Кодовите за бонуси често се наоѓаат во промотивната содржина и можат да отклучат ексклузивни понуди или дополнителни поволности. Не заборавајте да внимавате на овие кодови и правилно да ги внесете за време на процесот на регистрација или депонирање.

Предности и недостатоци Иако 1xSlots нуди низа примамливи бонуси, важно е да се земат предвид и предностите и недостатоците. Бонусите обезбедуваат додадена вредност и ја подобруваат играта, но запомнете дека тие доаѓаат со одредени услови и услови што мора да се исполнат.

Како заклучок, разбирањето на бонусните понуди на 1xSlots може значително да го подобри вашето искуство со игри. Од бонуси за добредојде до бесплатни вртења, искористете ги овие можности имајќи ги предвид сите ограничувања или барања поврзани со нив.

Најатрактивна понуда е секако бонусот за добредојде кој се пренесува преку вашите први 4 депозити на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате најмалку 10 долари.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $350 и 35 бесплатни вртења. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате најмалку 15 долари.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до $400 и 40 бесплатни вртења. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате најмалку 15 долари.

· По четврти пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 450 УСД и 45 бесплатни вртења. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате најмалку 15 долари.

Условите за обложување за бонусот се само 35 пати, а бонусот треба да го обложите во рок од 7 дена. Добрата вест е дека нема ограничување за повлекување.

1xSlots казиноДарежливоста не запира со бонусот за добредојде. Има многу различни бонуси што можете да ги искористите. Некои од нив ги вклучуваат следните:

· 10-ти бонус за депозит – Откако ќе играте преку бонусот за добредојде и ќе продолжите да депонирате средства на вашата сметка, ќе добиете уште еден бонус десеттиот пат кога ќе депонирате. Овој бонус ќе донесе 50% бонус за депозит до $300, а згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 10 УСД.

· 50% бонус во понеделник – Кога ќе депонирате во понеделник, ќе добиете 50% бонус за депозит до 300 долари.

· Бонус за Среќен Роденден – На денот на вашиот роденден и 7 дена по вашиот роденден ќе добиете 20 бесплатни вртења без да мора да депонирате. Единствениот услов за да го добиете овој бонус е да имате депонирани 100 долари 30 дена пред вашиот роденден.

· VIP Cashback – Ќе добиете одреден процент од готовина назад на претходниот депозит што сте го направиле. Износот ќе зависи од нивото на кое сте.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Станувате лојален играч во казиното 1xSlots откако ќе го направите вашиот 10-ти депозит. Како што рековме претходно, на вашиот 10-ти депозит ќе добиете бонус кој е 50% бонус за депозит и 100 бесплатни вртења. Од тој момент, ќе добивате покани за турнири и редовни промоции од казиното.

Ако се прашувате како да го искористите бонусот за 10-ти депозит, одговорот е многу едноставен. Сè што треба да направите е да ја креирате вашата сметка, да го искористите бонусот за добредојде и да продолжите да правите депозити на вашата сметка додека не ја достигнете 10-тата пресвртница за депозит.

Правила и услови

Треба да имате целосно пополнет профил со активен телефонски број за да го побарате бонусот.

Ако одбиете да го добиете бонусот за добредојде, нема да бидете квалификувани да го добиете ниту 10-тиот бонус за депозит.

Не можете да користите криптовалута за да го барате бонусот.

Не можете да имате два активни бонуси на вашата сметка. Мора да ги исполните барањата за обложување од претходниот бонус пред да се пријавите за друг.

Играчите кои имаат сметки во следните валути можатНе барајте бонус за бесплатни вртења, OMR, BHD, QTUM, KWD, mBT, ZEC, XMR, LTC, DASH, ETH, XAU.

Минималниот износ што треба да го депонирате за да се квалификувате за бонус е 10 долари.

Максималниот износ на бонус средства што можете да ги добиете е 100 УСД.

Бројот на бесплатни вртења ќе зависи од износот што го имате во салдото. За секои 5 долари, ќе добиете 1 бесплатен вртење на слотот Poisoned Apple.

Максималниот износ на бесплатни вртења што можете да го добиете е 100.

Мора целосно да ги исполните условите за обложување пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Ако не ги исполните условите за обложување во потребната временска рамка, вашиот бонус ќе биде откажан.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Покрај бонусот за добредојде, можете да земете многу други различни бонуси откако ќе се приклучите на 1xSlots казиното. Ќе добивате бесплатни вртења, бонус кредити, само за да наведете некои. Овие бонуси се предмет на промена, и во овој момент, бонусот за повторно вчитување што го нуди казиното на редовна основа е понудата за совпаднат депозит од 50% достапна секој понеделник. Можете да го подобрите вашето салдо до 300 американски долари, а треба да депонирате само 5 долари за да се квалификувате.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Првото нешто што ги привлекува играчите е бонусот за добредојде и тука казиното ги покажува своите вистински бои. Првиот пат кога ќе се приклучите на казиното, можете да барате до 1500 долари и 150 бесплатни вртења во текот на првите четири депозити.

Кога ќе го направите вашиот прв депозит, можете да побарате бонус за пријавување што ќе го подобри вашето салдо до 300 УСД и згора на тоа, ќе добиете 30 бесплатни вртења. Ова е бонус за депозит за натпревар кој ќе го удвои износот што ќе го депонирате на вашата сметка. Бонусот за бесплатни вртења може да се користи на слот-играта Book of Gods.

Вториот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 50% бонус за депозит. Значи, ако депонирате 10 долари, ќе добиете 5 долари во бонус пари. Максималниот износ што можете да го добиете е 350 долари, а исто така ќе добиете и 35 бесплатни вртења на Легендата за Клеопатра.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе ви биде понуден бонус за депозит од 25% што достигнува 400 долари. Значи, ако депонирате 10 долари, ќе добиете 2, 5 долари како бонус. Ќе добиете и 40 бесплатни вртења на Solar Queen.

Четвртиот бонус за депозит ќе донесе бонус за совпаѓање од 25% до 450 долари. Ќе добиете и 45 бесплатни вртења на Imperial Fruits.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Бонусот без депозит во 1xSlots казиното доаѓа со 35 пати повеќе барања за обложување што треба да ги исполните пред да побарате повлекување. Максималниот износ што можете да го повлечете од бесплатните вртења е 100 долари.

За казиното да може да го обработи вашето повлекување, прво ќе треба да ја потврдите вашата сметка. За да го направите тоа, ќе мора да испратите копии од правни документи, а штом казиното ќе ги обработи овие документи и ќе го потврди вашиот идентитет, ќе можете да префрлите средства на и од вашата сметка.

Ќе мора да ја потврдите вашата адреса на е-пошта и вашиот телефонски број преку СМС за да добиете бесплатни вртења и бонус за добредојде.

Може да имате само еден активен бонус по сметка. Откако ќе ги исполните условите за обложување за бонусот што го имате, можете да го активирате следниот.

Правила за повлекување бонус

Бонусите се одличен начин за зајакнување на вашата рамнотежа, но мораме да кажеме дека тие доаѓаат со прикачени жици. Значи, ќе мора да ги разберете условите и условите пред да прифатите одреден бонус.

Можете да го прифатите бонусот за добредојде само еднаш, првиот пат кога ќе ја креирате вашата сметка и ќе го направите вашиот депозит.

Бонусите се достапни само за играчи кои имаат завршен профил, со активен телефонски број и кои се согласуваат со условите на бонус програмата.

Износот на бонусот се чува одделно од вашата готовина.

Треба да играте преку фондовите за бонуси во рок од 30 дена, во спротивно, бонусот ќе биде поништен.

Кога имате бонус за расчистување, треба да внимавате какви игри играте. Онлајн видео слотовите ќе се вбројат 100% за исполнување на барањата за обложување додека Рулет, Бакара, Блек Џек, Покер не се бројат на барањата за обложување. Има некои игри кои се исклучени од бонусот и ги вклучуваат следните игри: 429 Uncharted Seas, 3 Hit Pay, 30 Ball BINGO, 80 Ball BINGO, A Christmas Carol, A Night In Paris JP, Acemania, African Roulette, After Night Водопади, авантура на Алиса, Кула на Алкемор, американско БИНГО, Уметност на грабежот, победи на Азија, Астро легенди: Лира и Ерион, Во Копа, Ацтечкиот магичен делукс, Бејкеровото задоволство, штала Вил, победи на големото јаболко, забава во бикини, бинго бонанца, Бинго машина, Бинголе, рајска птица, птици!, Blazing Joker, Blood Eternal, Blood Suckers, Blood Suckers Touch, Blue Ocean, Book of Oz, Book of Oz: Lock n Spin, Book of Shadows, Bookie of Odds, Booming Bananas, Booming Seven, Booming Seven Deluxe, Break Da Bank Again Respin, Bugs Party, Cabaret Dancing Bones, Carnaval Forever, Cash Cuisine, Castle Builder (II), Charms and Clovers, Cherry Bomb, Cherry Bomb Deluxe, Chicago Nights, Chilli Pop, Classico, Cloud Tales, Cool Buck, Cops and Разбојници, сидро за круна, љубопитна машина, мртви или живи, долина на дијаманти, дијаманти се засекогаш 3 линии, бинго на коцки, манија со слаба сума, ноќ во диско, божествена шума, среќа на делфинот, д-р Џекил и г. Хајд, Танц на змејови, Dragon Kings™, Змејски свитоци, ET Races, Eggomatic, Electro Bingo Web, Enchanted JP, European BINGO, Extra Keno, Extreme, Extreme, Eye of the Kraken, Fa-Fa Twins, Faerie Spells™, Fire & Steel, Flying Pigs, Фудбал 3x3, Напуштено Кралство, Четири годишни времиња, Чудовиштето на Франкенслот, овошна корпа, овошен лилјак Крејзи™, овошен коктел, овошен коктел, овошен снепз, Г em Riches, Genie Wishes, Ghost Pirates, Gifts from Caesar, Giovanni's Gems, Gold Canyon™, Gold Hold, Golden Dragon Club, Golden Egg Keno, Golden Girls, Golden Legend, Goldfire 7s, Good Girl Bad Girl, Great 88, Greedy Goblins , Greyhound Racing, Gypsy Rose, Halloween Witch, Happy Birds, Happy Halloween, Hot Ink, Hugo 2, Immortal Romance, Irish Charms, Italia 3x3, It Дојде од Венера JP PLUS, Џек Хамер, Џек Хамер 2, Џек Хамер 2 допир, Џекпот 6000, Џекпот Џамба, Џекпот Ранго, Џејд Батерфлај, Џони Октопод, Џокер Пауер, Џокерс Вилд, Камикадзе, Каваи Кити, Кено, Кено - Вегас Џекпот, Кено Екстра, Кено Џекпот, Кено Универзум, Ле Кафе Бар, Легенда Of The Nile™, Lemur Does Vegas, Lemur Does Vegas Easter Edition, Let's Shoot, Locomodin, London Hunter, Lotus Love, Lucky 3, Lucky Angler, Lucky Irish, Lucky Keno, Lucky Reels, Lucky Riches Hyperspins, Luxor Scratch, Magic Shoppe , Matchmania, Max Quest: Wrath of Ra, Маја Бинго веб, мега скапоцени камења, мега глам живот, мега џокер, мега љубов, мега пари, милиони центи, милиони парички, накит од Мона Лиза, мајмун, мајмунско кино, повеќе злато ископување, г. Вегас, Муертитос, МУЛТИФРУТ 81, мускетари, Мистична сила, неонски макари™, нова тројна, нова тројна HD, Нува, Ocean Fortune, Ocean Lord, Ogre Empire, Paris Nights, Pearls of India, Faraon Bingo, Pimped, Pinocchio, Planet 67, Plumber Free, Pompeii, Power Keno, Progressive Diamond Jackpot, Pumpkin Patch, Queen of Gold, Quick Bingo, Rage to Богатство, Виножито 3x3, Дивиот црвен змеј, скапоцени камења со макари, жешка релација со макари, макари со макари, ретро макари, Робин Худ: менување богатства, Ромео, кралски кеш, кралски шарм, кралски маскенбал, кралски победи, ловец на сафари, сафари Сем, Самба Бинго веб, селото на Дедо Мраз, Работилница на Дедо Мраз, Богатство на Скараб, Скруџ, Супер влогот на Скудамор, Морски ловец, Тајната на камењата, Ноќите на градот на гревот, Сиксбинго, ангели со слотови, спектакуларно тркало на богатството, Човекот за вртење,

Стампедо, гребење на Star Raiders, Ѕвездена прашина, Sugar Pop, Sugar Pop 2: двојно потопено, супер бонус бинго, супер брзо жешко, супер брзо жешко вртење, супер кено, супер среќни макари, супер повеќекратно прогресивно, такси Мовида, Алхемичарот 89 , Риболовецот, Истребувачот, Духовите, гламурозниот живот, Златото на Посејдон, Златното јајце, Златниот був на Атина™, Таткото на жлебот Ј.П. Мајстор, Престоли на Персија, Громови, Тигарска канџа, Токио Комбат, напаѓач на гробници, Потрага по кула, соба со богатство, Дрво на среќата, троен бонус, троен бонус HD, тропско овошје, тајкуни, под креветот, нескротлив бенгалски тигар, нескротлив Crowned Орел, нескротлива џиновска панда, нескротлива волчица, долина на фараоните, вампир: маскенбал - Лас Вегас, ВИП злато на Вегас, победи во Вегас, победнички, победнички допир, викиншко патување™, викенд во Вегас, Тркало на Африка, Тркало на песови, Wheel of Monsters, Wheel of Wealth, Wheel of Wealth специјално издание, Кога свињите летаат!, WhoSpunIt?, Див шут, Дивиот ориент, Дивиот вртење, Изгревањето на месечината на волкот, Светското првенство во кино, Светскиот фудбал, Xoc Dia, Божиќ 3x3, Yak Yeti & Roll™, Zodiac Fortune, Zombie Hoard.

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours
2023-10-03

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours

Лансиран во 2017 година, 1xSlots е онлајн казино лиценцирано од Курасао, управувано од Orakum NV. Оваа веб-локација е позната по одличниот опсег на бонуси и промоции, вклучувајќи го и бонусот Cash Rain Happy Hours секој четврток. Значи, што мора да направат играчите за да ја побараат оваа понуда? Прочитајте за да го откриете секој мал детал за овој возбудлив неделен бонус.