1xSlots Преглед 2024 - Deposits

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
1xSlots is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Методи за депонирање на 1xSlots: Водич за играчи во казино

Сакате да ја финансирате вашата сметка на 1xSlots? Имаш среќа! Оваа дестинација за онлајн игри нуди различни методи за депозит за да одговараат на потребите на секој играч. Без разлика дали ја претпочитате удобноста на кредитните картички, брзината на е-паричниците или безбедноста на банкарските трансфери, 1xSlots ве покрива.

Истражете низа опции

На 1xSlots, ќе најдете низа опции за депозит на вашите прсти. Од дебитни/кредитни картички и е-паричници до припејд картички и банкарски трансфери, има по нешто за секого. Казиното разбира дека секој играч има свои преференции кога станува збор за финансирање на нивните сметки, па затоа се погрижиле да обезбедат разновиден избор.

Пријателски за корисникот и практично

Дали сте загрижени за навигацијата низ сложените процеси на плаќање? Не плашете се! 1xSlots се гордее со тоа што нуди методи за депонирање погодни за корисниците кои се лесни за користење и разбирање. Без разлика дали сте искусен играч или нов во онлајн игрите, нема да имате проблем да ја финансирате вашата сметка со само неколку кликања.

Безбедноста на прво место со најсовремена безбедност

Кога станува збор за онлајн трансакции, безбедноста е најважна. Затоа 1xSlots користи најсовремени безбедносни протоколи како што е шифрирањето SSL за да се осигура дека сите ваши лични и финансиски информации остануваат безбедни. Можете да бидете спокојни знаејќи дека вашите депозити се заштитени со најнова технологија.

ВИП поволности за дополнителни награди

Дали сте ВИП член на 1xSlots? Ако е така, подгответе се за некои прекрасни поволности! ВИП членовите уживаат ексклузивни поволности како што се побрзо повлекување и специјални бонуси за депозит. Се исплати да се биде дел од елитниот клуб во ова казино!

Значи, без разлика дали претпочитате Visa или MasterCard, QIWI или WebMoney, Skrill или Neteller - бидете сигурни дека 1xSlots го има методот за депонирање што најмногу ви одговара. Со фокус на пријателството кон корисниците, врвната безбедност и ВИП поволностите, оваа дестинација за онлајн игри има се што ви треба за да уживате во беспрекорно и наградувачко искуство во казино.

Како да направите депозит?

Депонирањето на вашата сметка е лесно и интуитивно. Најавете се на вашата сметка и одете во делот Касиер. Изберете го делот Депозит и изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите и средствата ќе се кредитираат на вашата сметка речиси веднаш.

Начин на депозит

Начин на депозит

Казиното 1xSlots додаде многу различни начини на плаќање за да ви ги олесни работите. Имајте на ум дека опциите ќе се разликуваат во зависност од вашата локација и вашата валута. Еве ги сите достапни начини на плаќање:

БАНКАРСКИ КАРТИЧКИ
 • Виза
 • MasterCard
Е-ПАРИЧНИЦИ
 • WebMoney
 • Скрил
 • Skrill 1-Допрете
 • Б-плаќање
 • Совршени пари
 • Vcreditos
 • Џетон паричник
 • Runpay Wallet
 • Папара
 • Sticpay
 • Pay4Fun
ПЛАТНИ СИСТЕМИ
 • Нетлер
 • ecoPayz
Е-МЕНУВАЧИ НА ВАЛУТИ
 • Брз депозит
 • Webmoney-Qiwi UZ
ТЕРМИНАЛИ ЗА САМОУСЛУЖУВАЊЕ
 • Терминали за самопослужување CyberPlat
 • Paymaster.md
 • Трговија и развој...
 • Терминали за самопослужување Kassa24
 • MMPS терминали
 • Терминали за брзо плаќање
 • PBCreditos
 • Брзик
 • Терминали за Paynet
ИНТЕРНЕТ БАНКАРСТВО
 • Приват24
 • Итау
 • Банко во Бразил
 • Брадеско
 • Каикса
 • Мултибанко
 • Банкарски трансфер
 • Сантандер
 • Болето
 • ПРИПЕЈД КАРТИЧКИ
 • Неосурф
 • CEP BANK
 • Hızlı Cepbank
БАНКАРСКИ ТРАНСФЕР
 • Hızlı Banka Havale-EFT
 • Help2Pay
 • Help2Pay
 • PayGiga - Anında Banka Havalesi
 • Hızlı QR
КРИПТОВАЛУТА
 • Биткоин
 • Лајткоин
 • Dogecoin
 • Цртичка
 • Етереум
 • Монеро
 • ZCash
 • НЕМ
 • ДигиБајт
 • Биткоин злато
 • Биткоин Кеш
 • Ethereum Classic
 • На работ
 • QTUM
 • Бран
 • Бинанс монета
 • Еос
 • Монета од американски долари
 • TrueUSD
 • Стандарден токен Паксос
 • Тетер
 • Врска со синџири
 • OmiseGO
 • Основен токен за внимание
 • ТРОН
 • BitShares
Е-ВАУЧЕРИ
 • Паго Ефективно

 • 1x Ваучер

 • DisaShop Перу

 • Флексепин

  Натпревар за депозит

  Кога првпат ќе се регистрирате за сметка и ќе го направите вашиот депозит, може да земете бонус за добредојде до 1500 УСД. Бонусот се пренесува преку вашите први четири депозити и згора на тоа, ќе добиете бесплатни вртења. Бонусот за добредојде ќе го добиете на следниот начин:

· За вашиот прв депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења.

· За вашиот втор депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $350 и 35 бесплатни вртења.

· За вашиот трет депозит, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 УСД и 40 бесплатни вртења.

· За вашиот четврти депозит, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 450 УСД и 45 бесплатни вртења.

Минималниот депозит што треба да го направите за да го побарате првиот бонус е 10 долари, а последниот е 15 долари. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 35x, што не е многу.

За да ги побарате сите овие бонуси, треба да креирате нова сметка и да го направите потребниот депозит, тоа е толку едноставно.

Ограничувањата на депозитите на 1xSlots се многу ниски и можете да депонирате најмалку 1$ и да повлечете 1,5$.

Депозит без банка?

1xSlots нудат многу опции за депонирање средства на вашата сметка без банка. Еве целосна листа на сите достапни опции, но имајте на ум дека тие може да се разликуваат во зависност од вашата локација:

ТЕРМИНАЛИ ЗА САМОУСЛУЖУВАЊЕ
 • Терминали за самопослужување CyberPlat
 • Paymaster.md
 • Трговија и развој...
 • Терминали за самопослужување Kassa24
 • MMPS терминали
 • Терминали за брзо плаќање
 • PBCreditos
 • Брзик
 • Терминали за Paynet
Е-ВАУЧЕРИ
 • Паго Ефективно

 • 1x Ваучер

 • DisaShop Перу

 • Флексепин

  Валута

  1xSlots нуди различни валути за да можете да ја изберете онаа што е најзгодно за вас. Имајте на ум дека откако ќе доделите валута на вашата сметка, не можете да ја промените подоцна:

 • Дирхами од ОАЕ

 • албански леки

 • ерменски драми

 • Анголски кванза

 • Аргентински пезоси

 • австралиски долари

 • Азербејџански манати

 • Конвертибилни марки на Босна и Херцеговина

 • Бангладешки така, бугарска лева

 • Бахреински динари

 • Боливиски боливианос

 • Бразилски реали

 • боцвански пули

 • Белоруски рубли

 • канадски долари

 • швајцарски франци

 • Чилеански пезоси

 • Кинески јуани

 • Колумбиски пезоси

 • круни на Чешката Република

 • данска круна

 • Алжирски динари

 • египетски фунти

 • Етиопски птици

 • евра

 • грузиски лари

 • гански цеди

 • долари од Хонг Конг

 • Хрватски куни

 • унгарски форинти

 • Индонезиски рупии

 • Израелски нови шекели

 • Индиски рупии

 • ирански риали

 • исландски крон

 • Јордански динари

 • кениски шилинзи

 • Камбоџански рили

 • Јужна Кореја победи

 • Кувајтски динари

 • Казахстански тенгес

 • Марокански дирхами

 • Мозамбички метали

 • Нигериски наири

 • Омански риали

 • Перуански nuevos табани

 • полски злоти

 • Парагвајски гуарани

 • романски леи

 • српски динари

 • руски рубли

 • Руандски франци

 • Саудиски ријали

 • Судански фунти

 • Сингапурски долари

 • Тајландски бах

 • туниски динари

 • турска лира

 • Танзански шилинзи

 • Украински гривни

 • американски долари

 • уругвајски пезоси

 • Узбекистан сом

 • Венецуелски боливари

 • Јужноафрикански ранд

 • Замбиски квачи

 • Dogecoin

 • Цртичка

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours
2023-10-03

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours

Лансиран во 2017 година, 1xSlots е онлајн казино лиценцирано од Курасао, управувано од Orakum NV. Оваа веб-локација е позната по одличниот опсег на бонуси и промоции, вклучувајќи го и бонусот Cash Rain Happy Hours секој четврток. Значи, што мора да направат играчите за да ја побараат оваа понуда? Прочитајте за да го откриете секој мал детал за овој возбудлив неделен бонус.