1xSlots Преглед 2024 - Payments

1xSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
1xSlots is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Опции за плаќање на 1xSlots: депозити и повлекувања

Кога станува збор за опциите за плаќање, 1xSlots ве опфати. Со широк спектар на достапни начини за депонирање и повлекување, можете да го изберете оној кој најмногу ви одговара. Еве што треба да знаете:

Популарни методи

 • Виза

 • MasterCard

 • QIWI

 • WebMoney

 • Скрил

 • Skrill 1-Допрете

 • Совршени пари

 • ePay

 • Јетон

 • Нетлер

 • Пајз

 • Плаќач

 • Припејд картички

 • Кредитни картички

 • Дебитна картичка

  Брзина на трансакција и такси Депозитите на 1xSlots се обработуваат веднаш, што ви овозможува да започнете да играте веднаш. Повлекувањата, од друга страна, може да потраат некое време во зависност од избраниот метод.

Што се однесува до хонорарите, нема скриени изненадувања. Повеќето начини на плаќање се бесплатни и за депозити и за повлекувања. Сепак, секогаш е добра идеја да проверите кај вашиот специфичен давател на плаќања за какви било дополнителни трошоци што може да ги применат.

Ограничувања и безбедносни мерки Во 1xSlots, постојат флексибилни ограничувања и за депозити и за повлекувања. Минималниот износ варира во зависност од избраниот метод.

За да обезбеди безбедни трансакции, 1xSlots користи напредни безбедносни мерки, како што е технологијата за шифрирање SSL. Ова значи дека вашите лични и финансиски информации се заштитени од неовластен пристап.

Специјални бонуси и флексибилност на валутата Со избирање одредени начини на плаќање на 1xSlots, можете да уживате во специјални бонуси како враќање на готовина или дополнителни вртења. Внимавајте на овие поволности кога правите депозит!

Дополнително, 1xSlots располага со различни валути вклучувајќи, но не ограничувајќи се на USD, EUR, RUB, BTC и ETH. Ова им овозможува на играчите од различни земји да играат во нивната претпочитана валута без никакви проблеми.

Ефикасност на услуги на клиентите Ако имате какви било прашања или грижи во врска со плаќањата, 1xSlots има посветен тим за услуги на клиентите достапен на повеќе јазици. Тие се ефикасни и одговорни, осигурувајќи дека вашите прашања поврзани со плаќањето се решени навремено.

Како заклучок, 1xSlots нуди широк опсег на сигурни и практични опции за плаќање и за депозити и за повлекувања. Со брзи трансакции, без скриени такси, флексибилни ограничувања, специјални бонуси, флексибилност во валутата и ефикасна услуга за клиентите, можете да уживате во беспрекорно финансиско искуство во ова онлајн казино.

Опциите за плаќање може да се разликуваат за вашата локација, а најдобриот начин да видите кои од нив се достапни за вас е да се упатите до благајната. Ако начинот на плаќање не е достапен во земјата каде што живеете, тој веројатно нема да ви се прикажува. Еве список на сите достапни начини на плаќање:

Банкарски картички

Банкарски картички

 • Виза
 • MasterCard
 • ИНТЕРНЕТ БАНКАРСТВО
 • Приват24
 • Итау
 • Банко во Бразил
 • Брадеско
 • Каикса
 • Мултибанко
 • Банкарски трансфер
 • Сантандер
 • Болето
 • ПРИПЕЈД КАРТИЧКИ
 • Неосурф
 • CEP BANK
 • Hızlı Cepbank
Банкарски трансфер

Банкарски трансфер

 • Hızlı Banka Havale-EFT
 • Help2Pay
 • PayGiga - Anında Banka Havalesi
 • Hızlı QR
Е-паричници

Е-паричници

 • WebMoney
 • Скрил
 • Skrill 1-Допрете
 • Б-плаќање
 • Совршени пари
 • Vcreditos
 • Џетон паричник
 • Runpay Wallet
 • Папара
 • Sticpay
 • Pay4Fun
Платежни системи

Платежни системи

 • Нетлер
 • ecoPayz
Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours
2023-10-03

Добијте 100% бонус секој четврток на 1xSlots со промоцијата Cash Rain Hours

Лансиран во 2017 година, 1xSlots е онлајн казино лиценцирано од Курасао, управувано од Orakum NV. Оваа веб-локација е позната по одличниот опсег на бонуси и промоции, вклучувајќи го и бонусот Cash Rain Happy Hours секој четврток. Значи, што мора да направат играчите за да ја побараат оваа понуда? Прочитајте за да го откриете секој мал детал за овој возбудлив неделен бонус.