20bet Преглед 2024 - About

20betResponsible Gambling
CASINORANK
7.78/10
БонусБонус $120 + 120 бесплатни вртења
96%+ исплата на врвни спортови
Брза услуга за клиенти
Казино за спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
96%+ исплата на врвни спортови
Брза услуга за клиенти
Казино за спортско обложување
20bet is not available in your country. Please try:
About

About

20bet е возбудливо казино кое нуди одличен избор на игри, безбедни опции за плаќање и професионална поддршка на клиентите. Сајтот работи од 2020 , и има изградено солидна репутација дека е доверлив и доверлив провајдер.

Она што го прави 20Bet казиното толку посебно и се издвојува во толпата е затоа што е создадено од тим од страсни ентузијасти за спортско обложување. Тие се обединија со само една цел на ум, да создадат подобро искуство за обложување за играчите. Комбинирањето на најширокиот избор на пазари за обложување, дозволувајќи им на најбезбедните методи за депонирање се покажува како најдобра формула за успешна локација за игри.

И, во секое време кога имате прашање или се занимавате со проблем, можете да ја контактирате поддршката за корисници која е достапна 24/7 само за ваша погодност.

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Казиното 20Bet е управувано од TechSolutions Group NV

Број на лиценца

Број на лиценца

Казиното 20Bet е управувано од TechSolutions Group NV, која поседува лиценца од Органот за игри на среќа Курасао со лиценца број 8048/JAZ.

Каде се базира казиното 20Bet?

Каде се базира казиното 20Bet?

Казиното 20Bet е управувано од TechSolutions Group NV (региран број 144920 (0), со адреса на булеварот Абрахам Мендез Чумачеиро 50, Курасао.