20bet Преглед на казино - Promotions & Offers

20betResponsible Gambling
CASINORANK
7.78/10
БонусБонус за добредојде до $120 + 120 бесплатни вртења
96%+ исплата на врвни спортови
Брза услуга за клиенти
Казино за спортско обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
96%+ исплата на врвни спортови
Брза услуга за клиенти
Казино за спортско обложување
20bet is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

За да ги искористите бонусите и бесплатните вртења што ги нуди 20Bet Casino, мора да користите промо кодови секогаш кога ќе депонирате. Казиното ги пречекува новите играчи со дарежлив бонус за добредојде а подоцна, има многу различни промоции достапни, само треба да внимавате на нив.

Бонусот за добредојде во казиното 20Bet е достапен за секој што ќе одлучи да креира сметка и да игра за вистински пари. Ако ја прифатите оваа понуда, можете да го подобрите вашето салдо до 120 долари, а згора на тоа, ќе добиете 120 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за оваа понуда е 20 долари, но ако депонирате 120 долари, ќе се квалификувате за највисокиот бонус и ќе завршите со 240 долари во вашето салдо за играње. Не мора да користите бонус код за да ја присвоите оваа понуда.

Откако ќе направите депозит, средствата автоматски ќе се додадат на вашата сметка. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 40 пати за бонусните средства и бесплатните вртења исто така. Доколку побарате повлекување пред исполнувањето на условите, вашите средства ќе бидат поништени.