21casino Преглед 2024 - Mobile

21casinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Широк избор на слотови
Чист дизајн
Најнови игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк избор на слотови
Чист дизајн
Најнови игри
21casino is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Во денешно време е многу лесно да се пристапи до одредено казино преку мобилен уред, а 21Casino не е исклучок. Казиното има целосна поддршка за мобилни игри и вие, како играч, можете да користите и паметни телефони и таблети, се додека имате добра интернет конекција.

Како да инсталирате 21Casino за Android, iPad, iPhone и Windows Mobile?

Како да инсталирате 21Casino за Android, iPad, iPhone и Windows Mobile?

21Казино игрите се развиени во HTML5, што значи дека не користат софтвер за преземање. Ова значи дека можете лесно да ги играте вашите омилени игри без да се грижите како да преземате и инсталирате игри на вашиот уред, а подоцна и да ги ажурирате. Значи, без разлика каков вид на уред користите, можете да играте веднаш на вашиот прелистувач.

За да играте игри за вистински пари во 21Casino, само треба да ги следите овие едноставни чекори:

  1. Кликнете на врската за да го посетите 21Casino.
  2. Обележете го 21Casino на вашиот уреде почетниот екран или додајте врска до него.
  3. Побарајте ги копчињата „Најави се“ и „Регистрирај се“ и кликнете на соодветното.
  4. Доколку сте нов член, треба да се регистрирате со креирање на сметка и ќе добиете е-пошта за активација.
  5. Направете го вашиот прв депозит, откако вашата сметка е активна, и играјте за вистински пари.
  6. Проверете ги сите игри достапни во лобито за игри, откако ќе имате доволно кредит за играње.
  7. Изберете ја вашата омилена игра и почекајте да се вчита.
  8. Освојте пари во движење.