21casino - Mobile

Age Limit
21casino
21casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Mobile

Во денешно време е многу лесно да се пристапи до одредено казино преку мобилен уред, а 21Casino не е исклучок. Казиното има целосна поддршка за мобилни игри и вие, како играч, можете да користите и паметни телефони и таблети, се додека имате добра интернет конекција.

Како да инсталирате 21Casino за Android, iPad, iPhone и Windows Mobile?

21Казино игрите се развиени во HTML5, што значи дека не користат софтвер за преземање. Ова значи дека можете лесно да ги играте вашите омилени игри без да се грижите како да преземате и инсталирате игри на вашиот уред, а подоцна и да ги ажурирате. Значи, без разлика каков вид на уред користите, можете да играте веднаш на вашиот прелистувач.

За да играте игри за вистински пари во 21Casino, само треба да ги следите овие едноставни чекори:

  1. Кликнете на врската за да го посетите 21Casino.
  2. Обележете го 21Casino на вашиот уреде почетниот екран или додајте врска до него.
  3. Побарајте ги копчињата „Најави се“ и „Регистрирај се“ и кликнете на соодветното.
  4. Доколку сте нов член, треба да се регистрирате со креирање на сметка и ќе добиете е-пошта за активација.
  5. Направете го вашиот прв депозит, откако вашата сметка е активна, и играјте за вистински пари.
  6. Проверете ги сите игри достапни во лобито за игри, откако ќе имате доволно кредит за играње.
  7. Изберете ја вашата омилена игра и почекајте да се вчита.
  8. Освојте пари во движење.
Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Австро-германски
Англиски
Норвешки
Португалски
Фински
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Јужноафрикански ранд
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (13)
Австрија
Аргентина
Бразил
Индија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Перу
Финска
Чешка
Чиле
ИгриИгри (9)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bank Wire Transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
GiroPay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
OchaPay
PayPal
Paytrail
Sepa
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
dotpay
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (61)