21casino Преглед 2024 - Support

21casinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 1.000 € + 100 бесплатни вртења
Широк избор на слотови
Чист дизајн
Најнови игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Широк избор на слотови
Чист дизајн
Најнови игри
21casino is not available in your country. Please try:
Support

Support

21Casino е достапно 24/7 за своите играчи. Ова е дефинитивно одлична вест, што значи дека можете да играте кога сакате и секогаш да имате помош кога е потребно. Можете да пристапите до разговор во живо и на вашиот мобилен и на вашиот десктоп од 9:00 до 01:00 часот (CEST). Тоа не е се. Разговорот во живо е достапен на неколку јазици, вклучувајќи англиски, шведски и германски. Достапна е и поддршка за е-пошта, така што секогаш е добро да ја имате опцијата и да ја користите онаа што е соодветна за вас во моментот.

За да започнете разговор со казиното, треба да кликнете на иконата за разговор во живо. Пред да ги пополните вашите лични податоци, треба да го изберете вашиот јазик. Ако одлучите да им испратите е-пошта наместо тоа, можете да кликнете на јазичето Контактирајте со нас и да го пополните формуларот за е-пошта. Значи, без разлика која опција ќе ја изберете, 21Casino ќе вложи вистински напор и ќе ви помогне да го решите вашиот проблем набргу.

Телефонски број за контакт

Телефонски број за контакт

Во случај да треба да контактирате со казиното, можете да го направите тоа преку е-пошта или поддршка за разговор во живо. Нема телефонски број што можете да го бирате за да стигнете до 21Casino.

Линија за помош

Линија за помош

Ниту во 21Casino нема телефонска линија за помош.

Поддршка за казино

Поддршка за казино

Ако сакате да испратите е-пошта до 21Casino, можете да го сторите тоа на оваа адреса за е-пошта: support@21casino.com.