Топ 10 Asia Live Tech Онлајн Казино

Asia Live Tech е основана во 2011 година и е значајна по тоа што е првиот провајдер на софтвер Bitcoin iGaming во регионот. Како што сугерира неговото име, таа е со седиште во Азија. Обезбедува неколку живи онлајн казино игри на маса, како што се baccarat, Fan Tan, Dragon Tiger и други онлајн игри популарни во азиските казина.

Неговото широко портфолио вклучува и околу 40 онлајн слот игри, повторно со широко азиски теми и опфаќајќи ја азиската популарна култура, митови и знаменитости. Згора на тоа, обезбедува азиски лотарија и кено игри и спортско обложување.

Популарните казино игри вклучуваат Бали, Зомби партија и Кинески император.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)