BetTilt Преглед 2024 - Account

BetTiltResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
БонусБонус 1000 долари
Поддржано
Потврдено
Безбедно
BetTilt is not available in your country. Please try:
Account

Account

Ако сакате да играте во BetTilt за вистински пари, прво треба да креирате сметка. Ова се прави за само неколку минути и штом ќе го направите, можете да депонирате средства на вашата сметка и да започнете да ги играте вашите омилени игри.

Кога сакате да се приклучите на казиното, сè што треба да направите е да се упатите на веб-страницата на казиното и да кликнете на копчето Регистрирај се сега. Ќе мора да внесете некои лични податоци и да се уверите дека ги проверувате податоците што ги внесувате, бидејќи подоцна ќе треба да го потврдите вашиот идентитет.

Дозволено е да имате само една сметка во казиното. Ако се обидете да отворите повеќе сметки, ризикувате да ви бидат суспендирани сите сметки.

Процес на верификација

Процес на верификација

Многу е важно да ја потврдите вашата сметка за да можете да направите повлекување од вашата сметка. За да го направите тоа, ќе треба да испратите копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање. Казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време кога тие сметаат дека се неопходни.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Најавете се, корисничко име и лозинка

Кога ќе ја креирате вашата сметка во казиното BetTilt, ќе треба да изберете единствено корисничко име и лозинка. Овие детали се многу доверливи и не треба да ги споделувате со никој друг. Ако мислите дека некој друг ги користи вашите податоци за најавување, треба да контактирате со поддршката за корисници.

Бонус за нова сметка

BetTilt ги пречекува сите нивни нови играчи со дарежлив бонус. Има посебен бонус за казиното и еден за спортската книшка. Понудата за добредојде се пренесува преку вашите први три депозити и може да добиете до $1500 во бонус средства.

Спортски бонус за добредојде

Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $500 и бесплатни облози од $30.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 20 $ бесплатни облози.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и $10 бесплатни облози.

Бонус за добредојде во казино

Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $500 и 50 бесплатни вртења.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 30 бесплатни вртења.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 20 бесплатни вртења.

Можете да изберете кој бонус сакате да го барате, но имајте на ум дека барањата за обложување се разликуваат помеѓу двата производи. Условите за обложување за спортската книшка се 10 пати и 30 пати за казиното, и имајте на ум дека треба да ги исполните условите за обложување пред да побарате повлекување.