BetTilt - Account

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Ако сакате да играте во BetTilt за вистински пари, прво треба да креирате сметка. Ова се прави за само неколку минути и штом ќе го направите, можете да депонирате средства на вашата сметка и да започнете да ги играте вашите омилени игри.

Кога сакате да се приклучите на казиното, сè што треба да направите е да се упатите на веб-страницата на казиното и да кликнете на копчето Регистрирај се сега. Ќе мора да внесете некои лични податоци и да се уверите дека ги проверувате податоците што ги внесувате, бидејќи подоцна ќе треба да го потврдите вашиот идентитет.

Дозволено е да имате само една сметка во казиното. Ако се обидете да отворите повеќе сметки, ризикувате да ви бидат суспендирани сите сметки.

Процес на верификација

Многу е важно да ја потврдите вашата сметка за да можете да направите повлекување од вашата сметка. За да го направите тоа, ќе треба да испратите копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање. Казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време кога тие сметаат дека се неопходни.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Кога ќе ја креирате вашата сметка во казиното BetTilt, ќе треба да изберете единствено корисничко име и лозинка. Овие детали се многу доверливи и не треба да ги споделувате со никој друг. Ако мислите дека некој друг ги користи вашите податоци за најавување, треба да контактирате со поддршката за корисници.

Бонус за нова сметка

BetTilt ги пречекува сите нивни нови играчи со дарежлив бонус. Има посебен бонус за казиното и еден за спортската книшка. Понудата за добредојде се пренесува преку вашите први три депозити и може да добиете до $1500 во бонус средства.

Спортски бонус за добредојде

Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $500 и бесплатни облози од $30.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 20 $ бесплатни облози.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и $10 бесплатни облози.

Бонус за добредојде во казино

Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $500 и 50 бесплатни вртења.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 30 бесплатни вртења.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 20 бесплатни вртења.

Можете да изберете кој бонус сакате да го барате, но имајте на ум дека барањата за обложување се разликуваат помеѓу двата производи. Условите за обложување за спортската книшка се 10 пати и 30 пати за казиното, и имајте на ум дека треба да ги исполните условите за обложување пред да побарате повлекување.

Total score8.5
Добрите
Лошите
- Разговор во живо достапен од 12:00 до 22:00 часот

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (9)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Норвешки
Португалски
Турски
Фински
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (6)
Јапонски јен
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Полски злоти
Турски лири
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (9)
Аргентина
Бразил
Индија
Мексико
Норвешка
Турција
Финска
Чешка
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
СофтверСофтвер (16)