BetTilt Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Доколку сакате да се приклучите на придружната програма на BetTilt Casino, треба да го пополните формуларот за регистрација. Ова е едноставна процедура која ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. Откако ќе го поднесете формуларот, треба да почекате одобрение од казиното. Добрата вест е што казиното им овозможува на сите кои сакаат да го промовираат својот производ, така што е голема веројатноста и тие да ја прифатат вашата апликација.

Најчестата провизија што ја нуди партнерот е провизијата Rev Share која може да донесе до 40% приход на ваш начин. Оваа програма е достапна за секого и не бара активирање.

Има причина зошто оваа провизија е најдобра, а тоа е затоа што нуди редовни приходи.

CPA програмата од друга страна нуди фиксна цена за сите повикани играчи. Условите и фиксната цена се одредуваат за секој партнер поединечно.

Под-придружна програма

Ќе добиете приход од 5% ако поканите други партнери да се приклучат на придружната програма. Можете да ја оцените ефективноста на вашите подружници на вашата контролна табла и можете да ја филтрирате по датуми, покани и под-подружници.

Што е партнерска програма на BetTilt Casino?

Придружната програма на BetTilt Казино се нарекува придружна програма за приходи на партнери и ги вклучува следните брендови:

  • БахсеГел
  • BetTilt
  • Слот за казино
  • Казиномија
Total score8.5
Добрите
Лошите
- Разговор во живо достапен од 12:00 до 22:00 часот

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (9)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Норвешки
Португалски
Турски
Фински
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (6)
Јапонски јен
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Полски злоти
Турски лири
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (9)
Аргентина
Бразил
Индија
Мексико
Норвешка
Турција
Финска
Чешка
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
СофтверСофтвер (16)