BetTilt Преглед 2024 - Bonuses

BetTiltResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
БонусБонус 1000 долари
Поддржано
Потврдено
Безбедно
BetTilt is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

BetTilt нуди различни бонуси за своите играчи. За да ги започнете работите како што треба, ќе бидете пречекани со дарежлива понуда што ќе ја подобри вашата рамнотежа и ќе ја продолжи вашата игра. Подоцна, како редовен играч во казиното, ќе добивате различни бонуси и промоции.

На бонус за добредојде во BetTilt казиното е 100% бонус за депозит кој може да донесе до 500 долари на вашето салдо и згора на тоа, ќе добиете 30 бесплатни вртења.

Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за бонусот за добредојде е 15 долари. За да ги побарате бесплатните вртења, треба да го користите промотивниот код FreeBTT кога го правите вашиот депозит. Казиното ќе ви испрати е-пошта за потврда на кругот на бонус. Бонусот за бесплатни вртења може да се обложи на слотот Solar Queen од провајдерот на софтвер Playson.

Кога играте со бонус средства, треба да имате на ум дека не сите игри ќе придонесат за чистење на бонусот на ист начин. Игрите со видео слот ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување додека другите игри ќе придонесат во помал процент.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување во петок - Секој петок можете да го искористите спортскиот бонус за повторно вчитување во петок од 25% што може да го подобри вашето салдо до 500 долари. За да се квалификувате за понудата, треба да депонирате најмалку 15 долари секој петок од 00:01 GMT до 23:59 GMT.

Откако ќе го прифатите бонусот, треба да го обложите 8 пати на облози со минимален коефициент од 1,80.

Бонусот важи 30 дена од моментот кога ќе го добиете. Не можете да го откажете бонусот откако ќе го побарате и за да ги повлечете вашите добивки, прво треба да ги исполните условите за обложување.

Има одредени ограничувања за играчите кои доаѓаат од одредени земји. На пример, играчите од Колумбија, Германија, Италија, Мексико и Норвешка можат да го бараат бонусот, но не и бесплатниот облог. Играчите од Ерменија, Бразил, Данска, Естонија, Финска, Грција, Латвија, Литванија и Шведска се исклучени од оваа промоција.

Може да добиете само еден бонус по лице, домаќинство, адреса на домаќинството, адреса на е-пошта, телефонски број или заеднички компјутери.

Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за бонусот е 15 УСД.

Максималниот износ на бонус што можете да го добиете е 500 УСД.

Кога ќе добиете бонус, средствата ќе бидат префрлени на вашето „Бонус салдо“.

Пред да побарате повлекување, треба да ги исполните условите за обложување.

Понеделнички бонус за повторно вчитување

Понеделнички бонус за повторно вчитување

Секој понеделник можете да ги зграпчите вашите раце за бонус за депозит од 50% до 100%. Оваа понуда е достапна секој понеделник од 00:01 GMT до 23:59 GMT. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате најмалку 15 долари, а максималната сума на бонус што можете да ја добиете е 100 долари. Средствата за бонуси треба да се обложуваат 30 пати пред да можете да побарате повлекување. Бонусот е достапен 30 дена од моментот кога ќе го побарате и ако не ги исполните условите за обложување во оваа временска рамка, вашиот бонус и вашите добивки ќе бидат откажани.

Имајте на ум дека различни игри придонесуваат за барањата за обложување во различен процент. Како по правило, некои игри ќе придонесат повеќе, а некои игри ќе придонесат помалку. Значи, ако сакате побрзо да ги исчистите вашите бонус средства, треба да ги земете предвид следните факти:

· Видео слотови, класични слотови и џекпот слотови ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување.

· Игрите Arcade & Scratch ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување.

· Другите игри на маса ќе придонесат 10% за исполнување на барањата за обложување.

· Целиот рулет ќе придонесе 10% за исполнување на барањата за обложување.

· Сите видео покери ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување.

· Сите BlackJack игри ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување.

· Сите Baccarat вклучувајќи го и Punto Banco ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување.

· Покер со 3 карти и покер Оазис ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување.

Бонус за регистрација

Бонус за регистрација

BetTilt е казино кое знае како да привлече нови играчи со дарежлива понуда за добредојде. Кога ќе се регистрирате за нова сметка во казино, можете да добиете 100% бонус за добредојде до 500 долари. Згора на тоа, ќе добиете 30 бесплатни вртења. Бонусот за регистрација доаѓа со барања за обложување 30 пати што треба да ги исполните пред да побарате повлекување. Имате 30 дена да ги исполните условите за обложување, инаку средствата за бонусот и добивките ќе бидат поништени.

Како да го добиете бонусот?

Добивањето на бонусот е многу едноставно и се што треба да направите е да креирате нова сметка на BetTilt. Одете на веб-страницата на казиното и кликнете на копчето Регистрирај се сега за да ја започнеш процедурата. Направете го вашиот прв депозит во казиното и побарајте го бонусот за добредојде.

Бонус за добредојде/придружување

Бонус за добредојде/придружување

Казиното BetTilt нуди бонус за спортската книшка. Можете да добиете до $1500 со вашите први три депозити што ќе ги направите на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 100% бонус за депозит до $500 и $30 во бесплатен облог.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и $20 во бесплатен облог.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и $10 во бесплатен облог.

Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за оваа понуда е 15 УСД, а бонусот доаѓа со барања за обложување 8 пати со коефициент од 1,80 и повеќе.

Играчите од Колумбија, Германија, Италија, Мексико и Норвешка имаат право само на еден 100% бонус за депозит до 500 €, но не и на бесплатниот облог.

Играчите од Ерменија, Бразил, Данска, Естонија, Финска, Грција, Латвија, Литванија и Шведска не ги исполнуваат условите за оваа понуда.