BetTilt Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

За да се приклучите на казиното и да ја искористите дарежливата понуда за добредојде, нема да ви треба промотивен код. Сè што треба да направите е да се регистрирате за нова сметка и да го направите вашиот прв депозит, а средствата автоматски ќе бидат префрлени на вашата сметка.

Бонус за добредојде е одличен начин да го започнете вашето патување во ново казино. Поради таа причина, казиното BetTilt е многу дарежливо кон своите нови играчи. Кога ќе го направите вашиот прв депозит, ќе добиете 100% депозит за добредојде до 500 УСД и 30 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 15 долари.

Условите за обложување за понудата се 30 пати, што не е многу.

Total score8.5
Добрите
Лошите
- Разговор во живо достапен од 12:00 до 22:00 часот

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (9)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Норвешки
Португалски
Турски
Фински
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (6)
Јапонски јен
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Полски злоти
Турски лири
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (9)
Аргентина
Бразил
Индија
Мексико
Норвешка
Турција
Финска
Чешка
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
СофтверСофтвер (16)