Bob Casino Преглед 2024 - Account

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $500 + 130 бесплатни вртења
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Играчите треба да создадат сметка во Bob Casino за да ги играат своите игри. Ова е едноставен процес кој нема да трае повеќе од неколку минути.

Сè што треба да направат играчите е да ги пополнат потребните полиња со точни лични податоци откако ќе кликнат на Регистрирај се сега копче.

Боб Казиното прифаќа играчи само од земји каде коцкањето преку Интернет е дозволено со закон. Одговорност на играчот е да ги знае правилата за коцкање во нивната земја.

Боб Казино не прифаќа играчи од следните земји: Словенија, Латвија, Соединетите Американски Држави, Австралија, Белгија, Обединетото Кралство, Естонија, Италија, Франција, Турција, Шпанија, Словачка, Ангвила, Гвадалупе, Мартиник, Француска Гвајана , Реунион, Мајот, Француска Полинезија, Валис и Футуна, Нова Каледонија, Свети Мартин, Чешка Република, Република Литванија, Португалија, Белорусија, Израел, Гибралтар и Џерси.

Казиното прифаќа само возрасни играчи, а малолетното коцкање е забрането со закон.

Играчите ќе мора да го потврдат својот идентитет пред да можат да ги повлечат своите добивки. Предлагаме да ја поминат процедурата за верификација што е можно поскоро, за да нема одложувања подоцна. Значи, поради оваа причина, многу е важно да се користат точни податоци кога се регистрирате за сметка.

Бонус за нова сметка

Играчите кои ќе создадат сметка во казиното Боб и ќе го направат својот прв депозит имаат право на дарежлив бонус за добредојде. Ова е натпревар за депозит и играчите ќе добијат 100% бонус до $100 со оваа понуда и 100 бесплатни вртења за Boomanji.

Бесплатните вртења се додаваат дневно, 25 бесплатни вртења секој ден во период од 4 дена. За да ја побараат понудата, играчите треба да го користат бонус кодот BEHAPPY, кога го прават својот депозит. Кога играте со бонус средства, максималниот облог што им е дозволен на играчите е ограничен на 5 долари.

Вториот пат кога играчот прави депозит, може да бара бонус, што е 50% бонус за депозит до 200 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код „Џунгла“.

Бонусот за добредојде се пренесува преку третиот депозит што играчот го прави. Ова е бонус од 50% до 200 долари и 30 бесплатни вртења на The Tipsy Tourist. Промотивниот код за оваа понуда е BOBONELOVE.