Bob Casino Преглед 2024 - Bonuses

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $500 + 130 бесплатни вртења
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Речиси секоја платформа за коцкање ги пречекува новите играчи со подароци и мораме да кажеме дека Боб Казино ја заврши својата домашна задача во тој оддел.

Овие подароци доаѓаат во форма на парични награди и бесплатни вртења. Системот на награди во казиното Боб се состои и од бонус за добредојде и од дневни турнири со одлични награди.

Бонус за прв депозит - Играчите кои го прават својот прв депозит на нивната нова сметка на Bob Casino имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Ова е 100% бонус за депозит за совпаѓање до $100 и 100 бесплатни вртења во слотот Boomanji. Бесплатните вртења се наградуваат 4 дена по ред, 25 бесплатни вртења секој ден. Промотивниот код што играчите треба да го користат за да тврдат дека оваа понуда е BEHAPPY.

Бонус за втор депозит - Играчите кои ќе направат втор депозит на нивната нова сметка имаат право на уште еден дарежлив бонус. Ова е бонус за депозит од 50% до 200 долари. Кодот за бонусот за оваа понуда е ЏУНГЛА.

Бонус за трет депозит - Играчите кои ќе го направат својот трет депозит на нивната нова сметка на Bob Casino имаат право на бонус. Ова е бонус од 50% до $200 и 30 бесплатни вртења на слотот The Tipsy Tourist. Промотивниот код за оваа понуда е BOBONELOVE.

ВИП награди - Играчите ќе добијат бесплатни вртења и парични награди како награда за играње во казиното Боб, а колку повеќе играат, толку повеќе награди ќе добијат.

Промо календар – Bob Casino подготви посебен календар со сите датуми на турнири и бонуси за играчите да не пропуштат ништо.

Бонус за депозит на Боб Казино - Играчите ќе добијат бонус кога ќе депонираат средства на нивната сметка. Има 3 бонуси за добредојде достапни за нив првиот, вториот и третиот пат кога ќе направат депозит. На првиот депозит, играчите ќе добијат 100% бонус за депозит за совпаѓање до 100 долари. На вториот депозит, играчите ќе добијат бонус за депозит од 50% до 200 долари. И, на третиот депозит, играчите ќе добијат 50% бонус за депозит за совпаѓање до 200 долари.

Боб казино бонус кодови - Играчите треба да користат бонус код секогаш кога ќе направат депозит за да ја побараат понудата за добредојде. Кога ќе го направат својот прв депозит, треба да го користат промотивниот код BEHAPPY, вториот пат да го користат промотивниот код JUNGLE, а третиот пат да го користат промотивниот код BOBONELOVE.

Боб казино бесплатни вртења – Бесплатните вртења се одлична награда што играчите ја ценат. На овој начин, тие можат да ги играат своите омилени слотови без да мора да трошат свои пари. Играчите ќе добијат цел куп бесплатни вртења откако ќе се регистрираат за сметка.

VIP клуб и награди – Клубот ВИП во Боб Казино е одличен, со 22 нивоа, секое со своите бонуси.

Турнири и награди – Во овој момент, активни се 5 турнири во казиното Боб. Првиот е „Патот до Ел Дорадо“, кој нуди награда од 1000 долари за 1-во место. Вториот е Drops & Wins со неверојатен џекпот од $2.000.000. Третиот е предизвикот за бесплатни вртења со главна награда од 100 бесплатни вртења. Четвртиот е Bob's Live Tournament каде победникот ќе добие 400 долари. Првата и последната е серијата Max Quest каде наградите може силно да се разликуваат.

Барања за обложување

Играчите треба да го обложуваат секој бонус што го добиваат. За да го направат тоа, тие треба да ставаат облози на слотови. Бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување 40 пати. Кога играте со бонус средства, многу е важно да не го надминувате максималниот облог кој во овој случај е ограничен на 5 долари.

Бонус за лојалност

Bob Casino има програма за лојалност која ќе ги награди играчите само за обложување на нивните омилени игри. За секои 12,5 долари кои играчот ќе ги обложи, тој ќе добие 1 ВИП поен.

Колку повеќе поени има играчот, толку повеќе награди ќе добијат. На пример, за заработка од 20 поени, тие ќе добијат 10 бесплатни вртења на слотот Boomanji.

Бонус за повторно вчитување

Играчите кои ќе депонираат во четврток ќе добијат бонус од 50% до 100 долари и 25 бесплатни вртења за Cash Bonanza. Во случај овој видео слот да биде недостапен, тие можат да го обложуваат бонусот на Candy Monsta.

Сè што играчите треба да направат за да ја побараат оваа понуда е да го користат бонус кодот THU кога ќе направат депозит. Овој бонус е достапен еднаш неделно, во четврток помеѓу 00:00 и 23:59 UTC.

Бонус за натпревар

Кога се регистрирате за сметка во Bob Casino, играчите можат да бараат бонус за добредојде што драстично ќе го подобри нивниот биланс. За да ги направи работите интересни, казиното дозволува не само еден, туку три бонуси за добредојде кои ќе им овозможат на играчите да испробаат повеќе игри од вообичаеното и да ја продолжат својата игра.