Bob Casino Преглед 2024 - Deposits

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $500 + 130 бесплатни вртења
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да направи депозит, играчот треба да се најави на својата сметка и да кликнете на зеленото копче Депозит.

Ќе се прикаже список со сите опции за депонирање, а играчот треба да ја избере онаа што најмногу му одговара и да ја внесе сумата што сака да ја депонира.

За да им ги олесни работите на играчите, Bob Casino додаде многу различни опции за плаќање кои нудат различни ограничувања.

Visa е кредитна картичка што играчите можат да ја користат за да ја депонираат на нивната сметка. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД.

Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Mastercard е кредитна картичка која играчите можат да ја користат за депонирање на нивната сметка.

Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

 • Paysafecard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 1.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.
 • Доверливо е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 5.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.
 • Маестро е кредитна картичка која играчите можат да ја користат за да ја депонираат на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. времето за обработка е моментално и нема вклучени трошоци.
 • Скрил е е-паричник што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 10.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.
 • Неосурф е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 10.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.
 • Нетлер е е-паричник што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.
 • Рапид е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.
 • Интеракција онлајн е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.
 • ecoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање на нивните сметки. Минималниот износ што можат да го депонираат е ограничен на 20 УСД, а максималниот износ е ограничен на 4.000 УСД. Времето на обработка е инстант и не се вклучени трошоци.

Натпревар за депозит

Играчите кои се регистрираат за сметка во Bob Casino може да бараат бонус за добредојде првиот пат кога ќе направат депозит. Понудата за добредојде во казиното се пренесува преку првите три депозити што играчот ги прави за да ги направи работите поинтересни.

 • Бонус за прв депозит - Играчите кои го прават својот прв депозит на нивната нова сметка на Bob Casino имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Ова е 100% бонус за депозит за совпаѓање до $100 и 100 бесплатни вртења во слотот Boomanji. Бесплатните вртења се наградуваат 4 дена по ред, 25 бесплатни вртења секој ден. Промотивниот код што играчите треба да го користат за да тврдат дека оваа понуда е BEHAPPY.
 • Бонус за втор депозит - Играчите кои ќе направат втор депозит на нивната нова сметка имаат право на уште еден дарежлив бонус. Ова е бонус за депозит од 50% до 200 долари. Кодот за бонусот за оваа понуда е ЏУНГЛА.
 • Бонус за трет депозит - Играчите кои ќе го направат својот трет депозит на нивната нова сметка на Bob Casino имаат право на бонус. Ова е бонус од 50% до $200 и 30 бесплатни вртења на слотот The Tipsy Tourist. Промотивниот код за оваа понуда е BOBONELOVE.

Лимит на депозит

Минималните и максималните ограничувања за депозит ќе зависат од начинот на плаќање што играчот ќе избере да го користи. Во принцип, минималниот лимит за депозит е некаде помеѓу $5 и $20, а максималниот лимит за депозит е помеѓу $1.000 и $10.000.

Играчите можат да се упатат до Касиерот и да го изберат делот Депозит, а до секој начин на плаќање можат да ги најдат сите потребни информации.

Депозит без банка

Играчите кои не сакаат да ја користат својата кредитна или дебитна картичка од која било причина, можат да користат Paysafecard и Neosurf.

Ова се припејд начини на плаќање преку Интернет, независни од банкарска сметка. Играчите можат да купат ваучери во локалните продажни места и да платат онлајн со внесување на кодот.

Валута

Во овој момент, Bob Casino нуди неколку различни валути што играчите можат да ги користат за депонирање и повлекување средства:

 • евра
 • американски долари
 • CAD
 • НЗД
 • NOK
 • PLN