Bob Casino Преглед 2024 - Live Casino

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $500 + 130 бесплатни вртења
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Боб Казино има способен оддел за поддршка на клиентите. Играчите можат да дојдат до тимот за поддршка преку функцијата за разговор во живо, која е достапна 24/7. Обложувачите на кои не им е удобен разговорот во живо, може да стигнат до тимот за поддршка користејќи го формуларот за контакт на веб-страницата и да ја добијат потребната помош преку е-пошта.

Казиното во живо им овозможува на играчите искуство со коцкање во реалниот свет од удобноста на нивните домови. Кога играте во казино во живо, играчите можат да комуницираат и да се дружат не само со дилерот, туку и со другите играчи.

Делот за дилер во живо во Bob Casino моментално брои 66 игри, но тие постојано додаваат нови наслови за да го збогатат своето портфолио.

Блек Џек во живо

Блек Џек е омилено казино каде што интуицијата и стратегијата можат да му помогнат на секој играч да оди долг пат. Играта вклучува вистинска маса за блек џек и вистински карти измешани и разделени од дилер на блек џек во живо.

Ова е игра која има многу едноставни правила кои играчите можат многу брзо да ги научат. Идејата на играта е да се добие рака која е поблиску до 21 за да победи.

Има неколку потези достапни за играчите да ги подобрат своите раце откако ќе ги добијат нивните првични две карти. Најдоброто нешто што треба да го направите пред да играте блек џек е да поминете некое време разгледувајќи ги правилата на играта. Играчите можат да ги најдат основните правила и стратегии на следниот линк.

Постојат многу варијанти на Live Blackjack достапни во Bob Casino, но ова се некои од најпопуларните:

 • Класичен брз Блек Џек 1
 • Блек Џек Класик 9
 • Блек Џек Класик 56
 • Блек Џек Икс
 • Брзина Блек Џек I
 • Сите облози Блек Џек во живо
 • 21 Брн Блек Џек
 • Азур Блек Џек
 • Европски Блек Џек
 • Атлантик Сити Блек Џек Златна серија

Рулет во живо

Главната разлика помеѓу Рулет во живо и онлајн рулет е тоа што во живо рулет сите облози се прават во реално време од вистински дилери во живо. Постојат многу варијанти на играта, но основните правила се речиси исти.

Идејата на играта е да се предвиди на кој број ќе слета белата топка, а кој ќе ја направи вистинската прогноза ќе победи во кругот.

Има многу облози што играчите можат да ги стават, и им предлагаме на сите да ги научат облозите пред да одлучат да играат за вистински пари. За да прочитате за правилата како да се игра рулет и различните стратегии кои се вртат околу играта, играчите можат да ја следат оваа врска.

Ова се некои од најпопуларните варијанти на рулет достапни во делот за дилер во живо во казиното Боб:

 • Молња рулет
 • Извонреден рулет
 • Молња Рулет Прво лице
 • Автоматски рулет
 • Брзински рулет
 • Рулет со двојна топка
 • Рулет Прво лице
 • Инстант рулет
 • ВИП рулет

Бакара во живо

Live Baccarat се игра на ист начин како и традиционалниот Baccarat. Играчот треба да го победи Банкарот со тоа што ќе има рака што е најблиску до 9.

Бакара е единствената игра каде што играчите можат да се обложуваат на раката на Банкарот, како и на нивната рака.

Достапен е трет облог, облог дека двете раце ќе завршат нерешено. Овој облог е најатрактивниот бидејќи нуди најголема исплата. Како и да е, шансите за победа на овој облог се премали, затоа им предлагаме на играчите да го избегнуваат, особено ако се почетници.

Еве некои од најпопуларните варијанти на Live Baccarat достапни во Bob Casino:

 • Бакара А
 • Брзина Бакара Б
 • Стискање на бакара
 • Бакарат контролиран
 • Голема победа Baccarat
 • Златен Бакара
 • Без комисија Baccarat

Покер во живо

За да победи во покер, играчот треба да ги блефира своите противници или да ја држи најдобрата рака на крајот од рундата. Ова е игра на вештина и знаење и играчите треба да поминат извесно време да ги учат правилата пред да играат.

Добрата вест е дека нема да биде потребно многу време за да ги совладате основните правила на играта. Секој што сака да прочита повеќе за тоа како да игра покер може да ја следи оваа врска.

Покерот е многу популарна игра, така што има многу различни варијанти на играта. Многу од нив се достапни во казиното Боб, а најпопуларните ги вклучуваат следните:

 • Покер со три карти
 • Американски покер
 • Американски златен покер
 • Кариби покер
 • Сите кецови за играње моќен покер
 • Карибите Студ покер
 • Обложувајте се на покер
 • Оаза покер
 • Карибите на плажа покер
 • Џокер покер

Игра покажува

Играчите кои уживаат во емисиите на телевизиски игри може да ги пробаат емисиите за игри во казино во живо.

Ова е нова категорија која добива огромна популарност во последно време бидејќи игрите се забавни, а играчите не мора да учат некои сложени правила, туку можат да се потпрат на својата среќа и инстинкт.

Има многу игри во оваа категорија и Bob Casino постојано додава нови наслови. Во овој момент, овие игри се сметаат за најпопуларни:

 • Лов на богатство на Гонзо
 • Монопол во живо
 • Пари или несреќа
 • Слатка бонанза бонбони земја
 • Фаќач на соништа
 • Лудо време
 • Молња коцки