Bob Casino Преглед 2024 - Promotions & Offers

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $500 + 130 бесплатни вртења
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Bob Casino подготви многу изненадувања за своите играчи кои доаѓаат во форма на бонуси и промоции.

Сè што треба да направат играчите е да се упатат во казиното и да создадат сметка. Ова ќе ги отвори сите врати на казиното и она што го нуди.

Играчите кои ќе создадат сметка во Bob Casino и ќе го направат својот прв депозит имаат право на дарежлив бонус за добредојде.

Ова е натпревар за депозит и играчите ќе добијат 100% бонус до $100 со оваа понуда и 100 бесплатни вртења за Boomanji.

Бесплатните вртења се додаваат дневно, 25 бесплатни вртења секој ден во период од 4 дена. За да ја побараат понудата, играчите треба да го користат бонус кодот БИДИ СРЕЌЕН, при уплатата на нивниот депозит.

Кога играте со бонус средства, максималниот облог што им е дозволен на играчите е ограничен на 5 долари.

Вториот пат кога играчот прави депозит; тие можат да бараат бонус, што е бонус за депозит од 50% до 200 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код 'џунгла'.

Бонусот за добредојде се пренесува преку третиот депозит што играчот го прави. Ова е бонус од 50% до 200 долари и 30 бесплатни вртења на The Tipsy Tourist. Промотивниот код за оваа понуда е BOBONELOVE.

За да ја побараат понудата за добредојде, играчите треба да направат минимален депозит од најмалку 20 долари.