Bob Casino Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
Bob Casino
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Bob Casino подготви многу изненадувања за своите играчи кои доаѓаат во форма на бонуси и промоции. 

Сè што треба да направат играчите е да се упатат во казиното и да создадат сметка. Ова ќе ги отвори сите врати на казиното и она што го нуди.

Играчите кои ќе создадат сметка во Bob Casino и ќе го направат својот прв депозит имаат право на дарежлив бонус за добредојде.

Ова е натпревар за депозит и играчите ќе добијат 100% бонус до $100 со оваа понуда и 100 бесплатни вртења за Boomanji.

Бесплатните вртења се додаваат дневно, 25 бесплатни вртења секој ден во период од 4 дена. За да ја побараат понудата, играчите треба да го користат бонус кодот БИДИ СРЕЌЕН, при уплатата на нивниот депозит.

Кога играте со бонус средства, максималниот облог што им е дозволен на играчите е ограничен на 5 долари.

Вториот пат кога играчот прави депозит; тие можат да бараат бонус, што е бонус за депозит од 50% до 200 долари. За да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код 'џунгла'.

Бонусот за добредојде се пренесува преку третиот депозит што играчот го прави. Ова е бонус од 50% до 200 долари и 30 бесплатни вртења на The Tipsy Tourist. Промотивниот код за оваа понуда е BOBONELOVE.

За да ја побараат понудата за добредојде, играчите треба да направат минимален депозит од најмалку 20 долари.

Total score8.1
Добрите
+ Редовен промотивен календар
+ 1000+ понудени слотови
+ Турнири за бесплатни вртења

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (8)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Португалски
Руски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
ВИП бонусДепозит бонус
ВалутиВалути (7)
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (163)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Германија
Гибралтар
Гренада
Гренланд
Грузија
Грција
Данска
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Луксембург
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Остров Ман
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Полска
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Фиџи
Хаити
Холандија
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (9)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (44)