Bob Casino Преглед на казино - Software

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусДо 500 €/$ + 130 бесплатни вртења
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Bob Casino
До 500 €/$ + 130 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Software

Software

Bob Casino соработува со различни провајдери на софтвер за да ги донесе најдобрите игри и да го збогати нивното портфолио.

Играчите можат да најдат игри од Red Tiger Gaming, која е компанија основана во 2014 година. Оваа компанија не е ниту најстара ниту најголема, но успеа да постигне некои големи пресвртници и вреди да се проба.

Играчите можат да најдат игри од повеќе реномирани софтверски провајдери како што е Betsoft Gaming. Ова е компанија која е специјализирана за 3D слот игри што е нешто што секој играч мора да го проба.

Друг популарен провајдер на софтвер е Fantasma, компанија со седиште во Шведска составена од искусни програмери кои објавија многу познати игри за краток период. Некои други програмери ги вклучуваат следните:

 • NetEnt
 • Еволуција игри
 • Betsoft, Genesis Gaming
 • Yggdrasil Gaming, Rabcat
 • Playson, Amatic Industries
 • 2 Со 2 Игри на среќа
 • EGT Interactive
 • Играње на големо време
 • Ендорфина
 • Игри во подем
 • Quickfire
 • Прагматична игра
1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот