Cadabrus Преглед 2024

CadabrusResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
Пријателски на мобилен телефон
3 бонуси за добредојде
3D-тема
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Пријателски на мобилен телефон
3 бонуси за добредојде
3D-тема
Cadabrus is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Со Cadabrus, новите играчи уживаат пакет за пријавување каде што нивниот прв депозит е 100% усогласен до бонусот до 500 евра. Дополнително, добиваат 100 бесплатни вртења. Играчите треба да размислат да депонираат околу 500 евра за да го добијат најдоброто од казиното. Бонусот се кредитира автоматски по депозитот и не се потребни бонус кодови.

Има 3 БОНУСИ ЗА ДОБРЕДОЈДЕЊЕ ВО КАЗИНО:

 • 200 евра поврат на готовина во казино Минималниот износ на враќање на готовина е 5 ЕУР / 50 NOK / 1.600 HUF / 350 RUB / 7,5 CAD / 10 NZD / 400 INR. Максималниот износ на поврат на готовина е 200 EUR / 2.000 NOK / 60.000 HUF / 14.000 RUB / 300 CAD / 400 NZD / 16.000 INR. Мин депозит за да добиете 10% поврат на готовина на првиот депозит е 50 EUR / 500 NOK / 16.000 HUF / 3.500 RUB / 75 CAD / 100 NZD / 4000 INR

Услов за обложување: n/a Депозити направени со Нетлер или Скрил не се квалификувате за оваа промоција. Промоцијата е ограничена за жителите на Хрватска, Ерменија, Тунис, Босна и Херцеговина, Индонезија, Грузија, Малезија, Аргентина, Перу

 • 200% до 100 евра. Максималниот износ на бонусот е 100 EUR / 1.000 NOK / 30.000 HUF / 6.000 RUB / 150 CAD / 200 NZD / 8.000 INR

Минималниот депозит за овој бонус е 10 ЕУР / 100 NOK / 3.000 HUF / 600 RUB / 15 CAD / 20 NZD / 800 INR. Услов за обложување: (депозит + бонус) x35. Депозитите направени со Neteller или Skrill не се квалификуваат за оваа промоција 16 Промоцијата е ограничена за жителите на Хрватска, Ерменија, Тунис, Босна и Херцеговина, Индонезија, Грузија, Малезија, Аргентина, Перу

 • 100% до 500 € + 100 FS Минимумот е 20 ЕУР / 200 NOK / 6.000 HUF / 1.200 RUB / 30 CAD / 40 NZD / 80 PLN / 1.600 INR. Максимален бонус 500 ЕУР (35.000 RUB / 5.000 NOK / 150.000 HUF / 770 CAD / 1.000 NZD / 30.000 INR. Услов за обложување: (депозит + бонус) x35. Обложување за добивки од бесплатни вртења: Промоцијата е ограничена за жителите на Хрватска, Ерменија, Тунис, Босна и Херцеговина, Индонезија, Грузија, Малезија, Аргентина, Перу.
Бонус кодовиБонус кодови
+5
+3
Затвори
Games

Games

Cadabrus работи со водечките провајдери на игри за да обезбеди играчите да ги добијат своите омилени игри. Сајтот за казино има различни категории на игри, од најпопуларните до најновите игри ширум светот. Освен тоа, каналот за онлајн игри обезбедува игри како што се Gonzo's Quest Megaways, Book of Dead и Kings of Cash.

Software

Cadabrus ги набавува своите игри од 19 провајдери. Така, играчите имаат пристап до различни и забавни игри онлајн. PlayNGo, Црвен тигар, Аматик, Плус NetEnt се некои од давателите на софтвер во казиното Кадабрус. Cadabrus користи софтвер кој овозможува бесплатно демо за сите игри. Така, коцкарите имаат големи шанси за победа.

Payments

Payments

Опции за плаќање во Кадабрус: Лесни се депозитите и повлекувањата

Кога станува збор за правење депозити и повлекувања во Кадабрус, ќе најдете низа практични опции за да одговараат на вашите потреби. Еве што треба да знаете:

Популарни методи за депозити и повлекувања

 • Виза

 • MasterCard

 • Доверливо

 • Скрил

 • Нетлер

 • Интерак

 • банкарски трансфер

 • Брз трансфер

  Депозитите за брзина на трансакција се обработуваат веднаш, што ви овозможува да започнете да играте веднаш. Повлекувањата може да потраат малку подолго, обично во рок од 1 до 5 работни дена во зависност од избраниот метод.

  Надоместоци Бидете сигурни, нема скриени такси кога станува збор за депонирање или повлекување средства во Кадабрус. Можете да уживате во трансакциите без проблеми без никакви трошоци за изненадување.

  Ограничувања Минималниот износ на депозит е [валута], додека максималната граница варира во зависност од избраниот начин на плаќање. За повлекувања, минималните и максималните ограничувања исто така зависат од избраниот метод.

  Безбедносни мерки Cadabrus сериозно ја сфаќа вашата безбедност. Сите трансакции се шифрирани со користење на напредна технологија, осигурувајќи дека вашите лични и финансиски информации остануваат безбедни и безбедни.

  Специјални бонуси Со избирање на одредени начини на плаќање, може да ги исполнувате условите за специјални бонуси или промоции. Внимавајте на овие возбудливи поволности!

  Флексибилност на валутите Cadabrus располага со различни валути, вклучувајќи [листа на валути]. Ова значи дека можете да играте во вашата претпочитана валута без никакви проблеми.

  Ефикасност на услугите на клиентите Ако имате какви било прашања или грижи во врска со плаќањата, Cadabrus нуди ефикасна услуга за клиенти на повеќе јазици, вклучувајќи англиски, германски, фински, руски, унгарски и норвешки. Нивниот пријателски тим за поддршка е подготвен да ви помогне со какви било прашања поврзани со плаќањето што може да се појават.

Со широк спектар на опции за плаќање достапни во Cadabrus заедно со брзи брзини на трансакции, безбедни мерки и одлична услуга за клиентите, можете да се фокусирате на уживање во вашето искуство со игри без никакви финансиски грижи.

Deposits

Cadabrus дозволува депозити од различни начини на плаќање. Играчите можат да бараат криптовалути, кредитни картички и е-паричници, меѓу другото. Можни се опции за банкарски трансфер, но корисниците не можат да избираат припејд картички. Покрај тоа, секој начин на плаќање има свои ограничувања за депозит. Играчите мора да ги поврзат своите банкарски сметки со сметката на Кадабрус за да направат депозит. #

VisaVisa
+5
+3
Затвори

Withdrawals

Повлекувањата од сметката на Кадабрус се дозволени со неколку опции за плаќање. Играчите користат банкарски жичен трансфер , Нетлер или Скрил за да го завршите процесот на исплата. Кадабрус нема ограничувања за бесплатни исплати и нема такси за повлекувања. Сепак, готовината се потврдува по 24 часа преку е-пошта. Исплатите се вршат во работни денови.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+120
+118
Затвори

Валути

ЕвраEUR
+3
+1
Затвори

Languages

Локалитетот Кадабрус е во Англиски. И покрај тоа, страницата може да се преведе на повеќе од пет јазици, како на пр фински и германски. Преведувачките услуги им овозможуваат на различните публики ширум светот да ги читаат и разберат условите за играње. Исто така, играчите можат лесно да совладаат повеќе правила и совети за играње од различни игри.

+2
+0
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Лиценцирање и регулирање од страна на Органот за игри на среќа на Малта

Споменатото казино е лиценцирано и регулирано од Органот за игри на среќа на Малта (MGA), кој го надгледува нивното работење. Ова осигурува дека казиното работи во согласност со строгите прописи, обезбедувајќи сигурна и фер средина за игри за играчите.

Мерки за шифрирање и сајбер безбедност

Споменатото казино користи напредна технологија за шифрирање за да ги заштити податоците на играчите и финансиските трансакции од љубопитните очи. Тие користат SSL протоколи за шифрирање, осигурувајќи дека сите чувствителни информации остануваат безбедни.

Ревизии и сертификати од трета страна

За да се потврди правичноста на нивните игри и безбедноста на нивната платформа, казиното подлежи на редовни ревизии и сертификати од трета страна. Овие ревизии ги спроведуваат реномирани организации за да се обезбеди транспарентност и доверливост.

Политики за податоци за играчот

Споменатото казино има јасни политики за тоа како тие собираат, складираат и користат информации за играчите. Тие даваат приоритет на транспарентноста, давајќи детални објаснувања за нивните практики за собирање податоци во нивната политика за приватност.

Соработка со реномирани организации

Споменатото казино ја покажува својата посветеност на интегритет преку соработка со реномирани организации во индустријата за игри. Овие партнерства дополнително ја зголемуваат довербата меѓу играчите, бидејќи знаат дека казиното се усогласува со доверливи субјекти.

Повратни информации од Реал играчи

Зборот на улица за доверливоста на споменатото казино е генерално позитивен. Реалните играчи дадоа сведоштва со пофалби за неговата сигурност, праведност и одлична услуга за клиентите.

Процес за решавање спорови

Во случај на загриженост или прашања покренати од играчите, споменатото казино има воспоставено силен процес за решавање спорови. Тие се справуваат со таквите прашања навремено и праведно за да обезбедат задоволство на клиентите.

Пристапност за поддршка на клиентите

Играчите можат лесно да допрат до поддршката за корисници на казиното за каква било грижа за доверба или безбедност преку различни канали како разговор во живо, е-пошта или телефонска поддршка. Тимот за поддршка е многу одговорен, адресира прашања веднаш за да обезбеди задоволителна резолуција.

Градењето доверба бара напори од двете страни – додека казиното го прави својот дел преку лиценцирање, мерки за сајбер безбедност, ревизии/сертификации; Клучно е играчите да останат информирани. Споменатото казино се етаблира како доверливо име во индустријата за онлајн игри, обезбедувајќи безбедно и пријатно искуство за играчите.

Security

Безбедносни и безбедносни протоколи во Кадабрус

Лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта: Обезбедување на безбедно опкружување за игри Cadabrus поседува лиценца од угледниот орган за игри на среќа на Малта, гарантирајќи безбедно и фер искуство со игри. Ова регулаторно тело поставува строги стандарди за онлајн казина, осигурувајќи дека тие работат со интегритет и заштита на играчите.

Силно шифрирање за заштита на податоците на корисниците Во Cadabrus, вашите лични информации се чуваат доверливи преку напредна технологија за шифрирање. Казиното користи најсовремена SSL шифрирање за да ги заштити сите преноси на податоци, што го прави практично невозможно за неовластени страни да пристапат до вашите чувствителни детали.

Сертификации од трета страна за фер игра За да им обезбеди на играчите мир на умот, Cadabrus гордо прикажува сертификати од трети страни кои гарантираат за нејзината посветеност на фер-плејот. Овие независни ревизии гарантираат дека игрите се непристрасни и дека резултатите се чисто засновани на случајност.

Транспарентни одредби и услови Кадабрус верува во транспарентност кога станува збор за неговите услови. Казиното обезбедува јасни правила во врска со бонуси, повлекувања и други важни аспекти на играта. Со избегнување на какви било скриени клаузули или ситни букви, играчите можат самоуверено да ги разберат своите права и обврски.

Одговорни алатки за игри за побезбедна игра Промовирањето на одговорното коцкање е главен приоритет на Кадабрус. Казиното нуди различни алатки како што се лимити за депозит и опции за самоисклучување за да им помогне на играчите да ја задржат контролата врз нивните навики за коцкање. Овие карактеристики им овозможуваат на играчите одговорно да уживаат во своите омилени игри додека остануваат во рамките на нивните граници.

Позитивна репутација на играч: Сведоштво за доверливост Играчите многу добро зборуваа за безбедносните мерки на Кадабрус, пофалувајќи ја неговата посветеност на безбедносните протоколи. Со одлична репутација меѓу ентузијастите на онлајн казино, можете да бидете сигурни знаејќи дека сте во сигурни раце кога ќе изберете Cadabrus како ваша дестинација за игри.

Responsible Gaming

Посветеност на одговорно играње: Како Cadabrus ги поддржува играчите

Кадабрус, познат онлајн казино, сериозно го сфаќа одговорното играње и нуди различни алатки и функции за да им помогне на играчите да ја задржат контролата врз нивните навики за коцкање. Еве преглед на мерките што ги имаат во сила:

Алатки за мониторинг и контрола Cadabrus обезбедува неколку алатки за да им помогне на играчите во следењето и контролирањето на нивните коцкарски активности. Тие вклучуваат лимити за депозит, ограничувања за загуби, потсетници за сесии и опции за самоисклучување. Со поставување на лимити за депозит и загуба, играчите можат ефективно да управуваат со нивните трошоци. Потсетниците за сесиите им помагаат да го следат времето поминато во играње, додека само-исклучувањето им овозможува на поединците да се одморат од коцкањето доколку е потребно.

Партнерства со организации за поддршка Казиното има воспоставено партнерства со реномирани организации и линии за помош посветени на помагање на проблематичните коцкари. Овие соработки гарантираат дека играчите имаат пристап до професионална поддршка кога се соочуваат со тешкотии поврзани со зависност од коцкање или компулсивно однесување.

Кампањи за подигање на свеста и образовни ресурси Кадабрус активно промовира кампањи за подигање на свеста насочени кон едукација на играчите за знаците на проблематичното коцкање. Тие обезбедуваат образовни ресурси кои ги истакнуваат практиките за одговорно играње, помагајќи им на поединците да ги препознаат потенцијалните проблеми пред тие да ескалираат.

Строги процеси за проверка на возраста За да спречи малолетни лица да пристапат до платформата, Cadabrus спроведува ригорозни процеси за проверка на возраста за време на регистрацијата. Ова осигурува дека само оние кои ги исполнуваат законските услови за возраст можат да учествуваат во активностите за коцкање преку Интернет.

Карактеристики за проверка на реалноста и периоди на ладење Cadabrus ја разбира важноста од правење паузи додека се коцка. За да поттикнат одговорна игра, тие нудат функција „проверка на реалноста“ која ги потсетува играчите за нивното времетраење на играта. Дополнително, периодите за разладување им овозможуваат на корисниците привремено да ги суспендираат своите сметки за одреден период доколку почувствуваат потреба за пауза.

Проактивна идентификација на проблематични коцкари Казиното користи напредни алгоритми за да ги идентификува потенцијалните проблематични коцкари врз основа на нивните навики за играње. Кога ќе се откријат такви шеми, Кадабрус презема проактивни чекори со тоа што ќе им допре на играчите и ќе им понуди помош, како што се опции за самоисклучување или ќе ги насочи кон организациите за поддршка.

Приказни за позитивно влијание Бројни сведоштва и приказни покажуваат како Cadabrus позитивно влијаел на животите на играчите преку нивните одговорни иницијативи за игри. Овие сметки нагласуваат како поединците ја вратиле контролата врз нивните навики за коцкање со помош на системите за поддршка на казиното.

Поддршка на клиентите за грижи за коцкање Cadabrus обезбедува посветен тим за поддршка на клиентите кој е лесно достапен за играчите кои се загрижени за нивното однесување на коцкање. Играчите можат да контактираат со нив преку различни канали, вклучувајќи разговор во живо, е-пошта или телефон, обезбедувајќи брза помош и насоки кога е потребно.

Како заклучок, Cadabrus дава приоритет на одговорното играње нудејќи низа алатки, партнерства со организации за поддршка, кампањи за подигање на свеста, строги процеси за проверка на возраста, карактеристики за проверка на реалноста, проактивна идентификација на проблематичните коцкари, приказни за позитивно влијание и пристапна поддршка на клиентите. Со поттикнување на безбедно и поддржувачко опкружување за своите играчи, Кадабрус се стреми да обезбеди коцкањето да остане пријатна форма на забава додека ја минимизира потенцијалната штета.

About

About

Во 2020 година, Romix Limited основаше казино Cadabrus за да обезбеди услуги за онлајн игри. Во моментов, страницата за онлајн игри нуди канал за обложување со 16 студиа за игри и над 1000 игри. Изборот на играта зависи од игрите обезбедени во земјата на играчот. Орган за игри на среќа на Малта ја контролира сигурноста и безбедноста на Cadabrus. Cadabrus користи атрактивни бои и теми за да привлече внимание.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Создавањето сметка е првата фаза од вашата авантура со играње Онлајн Казино . Кај Cadabrus , процесот на создавање сметка е едноставен и може да се заврши со само неколку едноставни чекори. Откако ќе се регистрирате за сметка, можете да уживате во сè што нуди оваа врвна страница за коцкање преку Интернет. Поминете низ голем избор на игри, земете тони интересни понуди и потпирајте се на професионална поддршка.

Support

Веб-страницата на Кадабрус има дел за поддршка на клиентите. Страницата има три контакти кои гостите и искусните играчи можат да ги користат за прашања и поплаки. Исто така, тимот за грижа за корисници ги наведе најчесто поставуваните прашања и решенија за брзо решавање на прашања. Разговорот во живо е достапен 24/7, а играчите можат да му испратат е-пошта на тимот.

Поддршка на работното време

24/7

Контакт Инфо

support@cadabrus.com | тел: +35627780669 (повици се прифаќаат од 10:00 до 20:00 GMT + 3) освен викендите

Достапни јазици за разговор во живо

Англиски, германски, руски, унгарски, фински, норвешки

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете Cadabrus специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во Cadabrus . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

Откривање на бонусите и промоциите во Cadabrus: Вашата крајна казино авантура чека!

Дали сте подготвени да започнете возбудливо патување во казино исполнето со непобедливи бонуси и промоции? Не гледајте подалеку од Кадабрус! Како ваш експерт за казино, јас сум тука за да ги исфрлам сите сочни детали за нивните неверојатни понуди што ќе ве остават да копнеете за повеќе.

За дебитанти кои влегуваат во светот на онлајн казината, Cadabrus има неколку насловни понуди што ќе ви го разнесат умот. Подгответе се да ве опсипете со дарежлив бонус за добредојде што ќе го започне вашето искуство со игри со стил. Но чекај, има уште! Подгответе се за епски бонус за депозит и бонус за бесплатни вртења што ќе го направат секое вртење важно.

Сега, ајде да зборуваме за лојалноста бидејќи во Кадабрус тие знаат како да ги наградат своите посветени членови. Отклучете свет на прекрасни награди преку нивната ексклузивна програма за лојалност. Од ВИП бонуси до бонуси за роденден, секоја пресвртница што ја постигнувате доаѓа со свој сет на поволности.

Но, што е со тие барања за обложување? Не грижи се, пријателе. Во Кадабрус, транспарентноста е клучна. Тие гарантираат дека сите услови се кристално чисти за да можете да уживате во вашите добивки без никакви изненадувања.

О, и дали ги спомнав радостите на споделувањето? Воведете ги вашите другари со Кадабрус и подгответе се за некои сериозни поволности! Нивната програма за упатување е дизајнирана да ви даде уште повеќе причини да го раширите зборот за ова неверојатно казино.

Значи, без разлика дали сте љубител на слот или познавач на игри на маса, Cadabrus има нешто посебно само за вас. Подгответе се да се нурнете во ризницата на бонуси и промоции како никогаш досега. Во Кадабрус ја чека вашата крајна авантура во казино - не пропуштајте ги овие сензационални зделки!

FAQ

Какви видови игри нуди Cadabrus? Cadabrus нуди широк спектар на игри за да одговараат на вкусот на секој играч. Можете да уживате во широк избор на слотови, вклучувајќи класични слотови, видео слотови и прогресивни слотови за џекпот. Ако преферирате игри на маса, Cadabrus ве опфати со опции како блек џек, рулет, бакара и покер. Тие исто така имаат дел за казино во живо каде што можете да играте против вистински дилери во реално време.

Како Cadabrus дава приоритет на безбедноста на играчите? Во Кадабрус безбедноста на играчите е врвен приоритет. Тие користат напредни методи за шифрирање за да се осигураат дека сите ваши лични и финансиски информации се чуваат безбедни и безбедни. Дополнително, тие имаат строги политики за приватност за да ги заштитат вашите податоци од неовластен пристап или откривање.

Кои опции за плаќање се достапни во Cadabrus? Cadabrus нуди низа практични опции за плаќање и за депозити и за повлекувања. Можете да користите популарни методи како што се кредитни/дебитни картички, е-паричници како Skrill и Neteller, припејд картички како Paysafecard и банкарски трансфери. Достапноста на одредени начини на плаќање може да варира во зависност од вашата локација.

Дали има ексклузивни бонуси за новите играчи во Кадабрус? Да! Како нов играч во Кадабрус, ќе бидете пречекани со возбудлив бонус пакет за добредојде. Ова вклучува не само бонус средства, туку и бесплатни вртења на избрани слот игри. Погрижете се редовно да ја проверувате страницата со промоции за какви било ажурирани понуди или специјални промоции исклучиво достапни за новите играчи.

Колку е одговорна поддршката за корисници на Cadabrus? Cadabrus се гордее што обезбедува одлична корисничка поддршка за своите играчи. Нивниот тим за поддршка е достапен 24/7 преку разговор во живо и е-пошта за да ви помогне со какви било прашања или грижи што можеби ги имате. Тие се стремат да обезбедат брзи времиња за одговор за да можете да се вратите во уживањето во вашето искуство со игри без никакви прекини.

Може ли да играм во Cadabrus на мојот мобилен уред? Апсолутно! Cadabrus е целосно оптимизиран за мобилна игра, овозможувајќи ви да уживате во омилените игри во движење. Без разлика дали имате уред со iOS или Android, едноставно пристапете до казиното преку вашиот мобилен прелистувач и ќе имате беспрекорно искуство со игри со сите функции и функционалности достапни на работната површина.

Дали Cadabrus е лиценциран и регулиран? Да, Cadabrus работи под важечка лиценца за коцкање издадена од реномирана регулаторна власт. Ова осигурува дека тие се придржуваат до строгите прописи и стандарди за да обезбедат фер и безбедни искуства за играње за нивните играчи.

Како можам да контактирам со поддршката за корисници на Cadabrus? Можете да контактирате со тимот за поддршка на корисници на Cadabrus преку разговор во живо или е-пошта. Функцијата за разговор во живо е достапна директно на нивната веб-страница, овозможувајќи ви да добиете инстантна помош од пријателски агент за поддршка. Алтернативно, можете да им испратите е-пошта на support@cadabrus.com, и тие ќе одговорат што е можно побрзо.

Може ли да поставам ограничувања на моите депозити во Кадабрус? Да, Cadabrus промовира одговорно коцкање и им дозволува на играчите да поставуваат ограничувања на нивните депозити. Можете лесно да управувате со вашите лимити за депозит со пристап до одговорните поставки за коцкање во вашата сметка. Ова помага да се осигурате дека ќе останете во рамките на вашиот буџет и ќе уживате во безбедно искуство со игри.

Дали Cadabrus нуди програма за награди за лојалност? Да, Кадабрус ги цени своите лојални играчи и нуди наградувачка програма за лојалност. Додека ги играте вашите омилени игри, ќе заработувате поени кои може да се заменат за различни поволности како што се бонус средства, бесплатни вртења, понуди за враќање на готовина, па дури и персонализиран ВИП третман. Колку повеќе играте, толку повисоко ќе биде нивото на вашата лојалност, отклучувајќи поголеми награди на патот.

Live Casino

Live Casino

Cadabrus е пример за добро онлајн казино бидејќи работи на мобилни гаџети. Сепак, корисниците треба да отворат сметка на нивните паметни телефони за да играат на нив мобилни слотови. Cadabrus нуди чудат казино во живо до кои играчите можат да пристапат од каде било во секое време. Освен тоа, може да се пристапи до игра при плаќање.

Валути

Валути

Играчите можат да плаќаат користејќи бројни валути во Кадабрус. Европската публика користи евра да платат за нивните онлајн игри. Исто така, обложувалницата прифаќа Норвешка круна што им го олеснува на играчите од Норвешка. Индиските играчи ги вложуваат своите депозити во Индиски рупии . Други валути прифатени во Кадабрус ги вклучуваат австралискиот долар и Зеландскиот долар.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Ајден Марфи, директно од срцето на Ирска, е сила со која треба да се смета во секторот за прегледување на онлајн казино. Во брак со духовитост со критичко око, критиките на Ејден стекнаа репутација на брутално искрени, но секогаш фер.

Send email
More posts by Aiden Murphy